Ново
Тип C Полначот 3Pack 6FT, 3А Брзо Полнење USB-C Кабел, Најлон Плетенка USB C Полначот Кабелот за напојување за Samsung Полначот Тип C Android Телефон Држачи за Кабли Галакси LG PS5 Контр

Тип C Полначот 3Pack 6FT, 3А Брзо Полнење USB-C Кабел, Најлон Плетенка USB C Полначот Кабелот за напојување

Достапност: Залиха
DEN 335.76

7 / Табот Активни Про(2019) / Табот Напредно 2 / Табот Активен 2 Таблета.Поддршка брзо податоци синхронизација до 480 Mbps, пренесување на тони на филмови, датотеки, песни во флеш. 【3 Pack 6 FT USB Тип C Полначот】Со Tomoson 6 FT тип c држачи за кабел, можете да лежат на каучот или троседот да го користите вашиот уреди додека се полни во исто време. - Не поддржуваат i Pad Про 11 и i Pad Про 12.И можете да ги користите слободно да во вашата спална соба, канцеларија, па дури и во backseat на вашиот автомобил. ✔ Поддржува брзо полнење до 3.Компатибилен со било полнење адаптер, multiport станица за полнење или моќ банка. - Приклучок за Кабелот за Huawei P50 /P50 Pro / P40 Pro+ / P40 / P40 Pro / P30 / P30 Pro / P20 Pro / P10 Плус / P9 / P9 Плус / P8 / P8 Лајт / Mate40 E / Mate X2 / Mate40 Pro / Mate40 РС / Mate 30 E Pro / Mate40 / Mate30 / Mate30 Pro / Mate20 Pro / Mate10 / Mate20 X / Mate9 / Mate8 / Mate9 Pro / Mate7 / Mate S / нова 8 / нова 8 Pro / нова 8 se / нова 7 / нова 7 Pro / нова 7 SE / нова 6 / нова 5 Z /нова 5i Pro / nova 5 Pro / нова 5i. - Апарат за Samsung Галакси Note20 5 G / Note20 Ултра / Note7 / Note8 / Note9 / Note10/ Note10+/ Note10 Лајт / Забелешка FE /F62. *Ако вашиот уреди оригинални кабелот е USB-C за да го USB-C кабел, тогаш само USB-C за да го USB-C кабел ќе брзо полнење на уредот.USB C Брзо Полнење Кабел Андроид Полнач. USB C Полначот Широко Компатибилност Листа : .Тоа само може да се наплати, вообичаено, но може да не ги поддржуваат брзо трошоци. - Апарат за Samsung Галакси A01 / A02s / A6 / A6s / A8 / A8s / A9 / A10 / A10e / A11 / A12 / A20e / A20 / A20s / A21 / A21s / A30 / A30s / A31 / A32 /A40 / A40s / A41 / A42 / А50 / A50s / A51 / A52 / A60 / A70 / A70s / A71 / A71 5g / A72 / A80 / A81 / A90 / A91. 【Важна Забелешка Пред да го Купите】Овој usb c кабел сама по себе не ќе ви овозможи со брзо полнење сам, ќе ви треба енергија блок оценет за брзо полнење и телефонски способни за истото. - Ова е USB-за да го USB-C Кабел, не за Микро USB или Молња порта уреди.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Една Брзо Полнење преку USB Порт.Еден Стандарден USB Полнење Порта.Мека На Допир Заврши.Вклучени компонент

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

[PD Полначот со 2 Пакет Кабли] PD полначот и USB тип C полначот карактеристики и USBC и USBA пристаништа обезбеди �

ПОЛНЕЊЕ на УРЕДОТ ВО ТРЕПКАЊЕ НА ОКОТО : Моќ Испорака 3.0 обезбедува брзо полнење за вашите уреди.Ние збор

❤〖Универзална Компатибилност〗Двојна порта usb ѕид полначи се погодни за i Phone 13 / 13 Мини / 13 Про Max / 12 / 12 Pro

【36 W Двојна Порта Брзо Полнење】моќен полначот блок опремени со USBC (PD Моќ Испорака) и USBA (QC3.0 Брзо Полнење)

【Брзо Полнење 3.0】 : Со Брз 3.0 Технологија, 4 пати побрзо од нормалните стандард, 30 W 2Порта адаптивни брзо �

【Block конектор за Брзо Полнење】 : Тип в ѕид plug опремени со USBC моќ испорака порта, и куќиште користи PC огно�

【Андроид Држачи за Кабел】Micro USB Кабли одговара за Samsung Галакси S7 / S7 Edge / S7 Активни,S6 / S6 Edge / S6 Активни,S5 / S4 /

【Block конектор за Брзо Полнење】 : Полнач Коцка Пакет вкупен капацитет до 2100m A, и куќиште користи PC огноот�

✔ Интелигентна технологија на полначот може да се идентификуваат било поврзување на уреди и да се обез�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

【Премиум Перформанси】4USB излез со вкупно тековна 5 V / 4.8 а и внесување на текст со 100240 V ви овозможува да ј

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

【Безбедност Ефикасна Брзо Полнење】 Изграденаво мултизаштита можат ефикасно да се заштити вашиот i Phone

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

【Компатибилност】 : 20 W USB В ѕид адаптер за работа за i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 Mini, i Phone 12 / 12 Pro / 12 Про Max / 12 Mi

【10 ft Долго Apple i Phone Држачи за Кабел 2 Пакет】i Phone, за Полнење Кабел е изработен од врвниноминална материја

Супер Брзо Полнење : се Оди по голема брзина, безбедност, стабилност и моќ, Не се решат за помалку – да уж�

Scroll