Ново
Shanrya Игла за Плетење Складирање Кеси, Лесни за Плетење Проектот Торба за Одмор за Бизнис Патување(Сива Половината Долина Цвет)

Shanrya Игла за Плетење Складирање Кеси, Лесни за Плетење Проектот Торба за Одмор за Бизнис Патување(Сива Половината

Достапност: Залиха
DEN 2308.80

На совршено дизајниран за плетење торба, единствен во форма, може да ви донесе прекрасни и интересни плетење искуство, и тоа мора да биде одличен подарок за занаетчии кои сакаат плетењето.Лесно да се отвораат и затвораат.Ги работите уредни и уреден за леснотијата на користење.Стилски дизајн се штити вашите предмети од гребнатини и прашина.Користете го овој игла за плетење складирање торба за да ги задржи вашите права и кружни игли за плетење, со цел и безбедно да се користи.Компактен и лесен за складирање торба е идеален за одмор, службено патување, патување, канцеларијата, во училиштето.Складирање перница е специјално дизајниран за knitters и може да се сместат кружни игли за плетење на различни големини во секој џеб.Погоден за чување на мали плетени додатоци за да ги спречи паѓање.Функција : 1. Користете го овој игла за плетење складирање торба за да ги задржи вашите права и кружни игли за плетење, со цел и безбедно да use2. Складирање перница е специјално дизајниран за knitters и може да се сместат кружни игли за плетење на различни големини во секој џеб.Погоден за чување на мали плетени додатоци за да ги спречи falling3. На совршено дизајниран за плетење торба, единствен во форма, може да ви донесе прекрасни и интересни плетење искуство, и тоа мора да биде одличен подарок за занаетчии кои сакаат плетењето.4. Компактен и лесен за складирање торба е идеален за одмор, службено патување, патување, канцеларија, school5. Лесно да се отвораат и затвораат.Ги работите уредни и уреден за леснотијата на користење.Стилски дизајн се штити вашите предмети од гребнатини и dust Specification : Предмет Тип : Иглата за Складирање Bag Material : Оксфорд Cloth Size : Прибл. 35.5 x 37.5 cm / 14 x 15in Product Спецификации : 1 Pcs Product Употреба : Household Scope на Примена : Повеќето Сценарија Пакет Листа : 1 x Игла Складирање Bag Note : ве Молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Needle Storage Bag
Material:
Oxford Cloth
Size:
Approx. 35.5 x 37.5cm / 14 x 15in
Product Specifications:
1Pcs
Product Use:
Household
Scope of Application:
Most Scenarios
Package List:
1 x Needle Storage Bag :
Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Поврзани производи

Пакетот вклучува 1 Knitter е Гордост Basix Двојно Зашилени 8инчен (20cm) Игли за Плетење; Големина НАС 13 (9.0 mm) со 10 A

Иглата се вклопува со Сребро Полињата за / Студио / Пејач / Empisal / Knitmaster Ребра.Прилог SRP50, SRP60,SRP60 N,SRJ70 и Главн

Бамбус игли се силна, стабилна, но имаат одредена флексибилност.Лесен и издржливи.Удобен зафат и мазна п

Пакет Должина : 210.0 mm.Пакет Ширина : 50.0 mm.Пакет Висина : 2.85 mm.Земја на потекло : Индија.Knitter е Гордост Karbonz иг�

Боја : Црна, Кафеава, Сива, Зелена.Материјал : Метал, Пластика, Најлон, Еластична, бамбус.Објектот Тежина :

ПАТЕНТИРАНА СОВЕТИ : Солзапушти во облик на совети како лесно да ги собереш бода, да ви помогне го задржи

ВКЛУЧУВА : 1 Addi Кликнете на Природата Бамбус меѓусебно кружно плетење постави игла со злато, канапи (ЕУ В�

Ве молиме имајте на ум : Постои природен варијација во дрво боја и ние сме во можност да испратите боја п�

Пакет содржина : примате 6 парчиња џамбо директно дрвени игли за плетење, секој мерки за 35cm / 13.7 инчи во д�

Игли имаат флексибилни зглобот.Ја спречува извртување и овозможува нежна плетење.Направени од Јапонск�

За оние кои сакаат да сплетам брзо и непречено, на Addi Турбо Кружни Игли за Плетење од Skacel се совршен избо�

Takumi.Достапни во 9 големини.Најдобрите бамбус.Аглеста за леснотија и удобност.Детелина 9инчен takumi бамбус

Сите Chiaogoo Пресврт поставува вклучуваат 5 (13 cm), хируршки нерѓосувачки челик, чипка совети и три кабел lenghts

✅ 11 ГОЛЕМИНИ ЗА МАЛИ ПРОЕКТИ : Совршен за плетење капи, ракави и чорапи.Вклучува 11 НАС големини : 0(2mm), 1(2.25

Висок Квалитет : Направени од увезени челик, висока цврстина, долг животен век, трајни, може да се корист�

Направен во Мексико.Пакетот должина е 30.48 сантиметри.Пакетот висина е 1.27 сантиметри.Пакетот ширина е 2.54

Scroll