Ново
BEYBLADE Пукна Пренапони Speedstorm Џет Wyvron W6 Врти Врвот Starter Pack – за Одбрана Тип Игра Играта Врвот со Проектил, Играчка за Деца

BEYBLADE Пукна Пренапони Speedstorm Џет Wyvron W6 Врти Врвот Starter Pack – за Одбрана Тип Игра Играта Врвот

Достапност: Залиха
DEN 263.76

ВРТИ ВРВОТ ЗА BEYBLADE ПУКНА БИТКИ : Вклучува правото-спин Beyblade Пукна Пренапони Speedstorm Џет Wyvron W6 D08 TSP15 за одбрана тип врвот и проектил.БИТКА ВО SPEEDSTORM BEYSTADIUM : Speedstorm конкурентна се борат блузи се наменети за искористување на моќта на Speedstorm Beystadium (Speedstorm Beystadium потребно.Се продава одделно.Предмет на достапноста).БИТКА КАРАКТЕРИСТИКИ : Врвни карактеристики влијание апсорбирање прстен во Енергетска Слој и право-спин Бура Чип компонента.Се НАТПРЕВАРУВААТ ВО ДИГИТАЛНА БИТКИ : Скенирање на кодот на Beyblade Пукна Speedstorm врвот на Енергија Слој да се ослободи врвот во битка и да се меша и натпревар со другите компоненти во Beyblade Пукна стан.Нека Rip!.ДЕЦА на ВОЗРАСТ ОД 8 И ДО : Натпреваруваат во глава-до-глава се борат игри со Beyblade Пукна Beystadiums, лансери, и се врти блузи играчки за момчиња и девојчиња на возраст од 8 и нагоре (Секој се продава одделно.Предмет на достапноста).Пресилвам битката стратегија со Beyblade Пукна Speedstorm техника!Лансирањето во highspeed глава-до-глава со службен Beyblade Пукна Speedstorm блузи со Hasbro.Специјализирани Speedstorm врти блузи се наменети за искористување на моќта на inescapable Моќ Вител енергија зона во центарот на Speedstorm Beystadium дизајниран да се повлече блузи и да им даде крајна брзина поттик. (Speedstorm Beystadium се продава одделно.Предмет на достапноста.) Вклучува 1 Beyblade Пукна Speedstorm фрлач и 1 десно-се вртат конкурентна се борат врвот : Џет Wyvron W6 D08 TSP15. Топ вклучува влијание-апсорбирање прстен и право-спин Бура Чип компонента.Бара Beyblade Пукна Speedstorm Beystadium за Beyblade Пукна битка игри. (Се продава одделно.Предмет на достапноста.) Hasbro и сите поврзани со термини се трговски марки на Hasbro, Inc.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот вклучува : 1 x Борат Врвот Стадион , 12 x Жиро битка блузи, како и 3 лансери и 2 рачки.Висок Квалитет и

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

АВТЕНТИЧНИ ЈАПОНСКИ ВРВОТ : Вклучува левоспин борат врвот Душата Balkesh D90СТР ПР08 со автентични компонент

Scroll