Ново
BEYBLADE Пукна Про Серија Душата Balkesh Врти Врвот Starter Pack -- Издржливост Тип Борејќи се Игра Врвот со Проектил Играчка

BEYBLADE Пукна Про Серија Душата Balkesh Врти Врвот Starter Pack -- Издржливост Тип Борејќи се Игра Врвот со

Достапност: Залиха
DEN 487.20

АВТЕНТИЧНИ ЈАПОНСКИ ВРВОТ : Вклучува лево-спин борат врвот Душата Balkesh D90-СТР ПР-08 со автентични компоненти и премиум деко.Доаѓа со лево-спин проектил.БИТКА КАКО НА ДОБРИТЕ : Врвот со умре-фрлија метални делови за тешка тежина, гигант површината Енергија Слој и триење намалување на Перформансите Совет.НАТПРЕВАРУВААТ СО ELITE : Топ компатибилен со Beyblade Пукна Про Серија систем.Битка во Елитата на Шампионите Beystadium за возбудлив про битки (Pro Series Beystadium потребно.Се продава одделно.Предмет на достапноста.).ОТКЛУЧУВАЊЕ на ДИГИТАЛНИ БИТКИ : Скенирање на кодот на Beyblade Пукна Про Серија инструкции состојба да се ослободи врвот во борат игри и се меша и натпревар со другите Про Серија компоненти во Beyblade Пукна стан.Нека Rip!.BEYBLADE ПУКНА ФАНОВИ на ВОЗРАСТ ОД 8 И ДО : Натпреваруваат во глава-до-глава се борат игри со Beyblade Пукна Про Серија Beystadiums, лансери, и се врти врвот играчки за деца (Секој се продава одделно.Предмет на достапноста).Натпреваруваат со елитата во Beyblade Пукна Про Серија битка систем, кој автентични Јапонски компоненти и премиум деко.Вклучува 1 Beyblade Пукна Про Серија лево-спин фрлач и 1 лево-спин конкурентна се борат врвот : Душата Balkesh D90-СТР ПР-08. Топ вклучува умре-фрлија метални делови за тешка тежина и битка перформанси карактеристики за интензивна натпревари.Душата Balkesh издржливост тип врвни карактеристики на Енергија Слој со џиновски површината и триење намалување на Перформансите Совет.Врвот, исто така, вклучува лево-спин GT Чип и Слој Тежина компонента.Бара Beyblade Пукна Елита во Лигата на Beystadium за Beyblade Пукна битка игри. (Се продава одделно.Предмет на достапноста.) Само компатибилни со Beyblade Пукна Про Серија систем.Службен Beyblade Пукна Про Серија Starter Pack од Hasbro го прави голем дар за Beyblade Пукна фанови и колекционери.На возраст од 8 и нагоре.Hasbro и сите поврзани со термини се трговски марки на Hasbro.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот вклучува : 1 x Борат Врвот Стадион , 12 x Жиро битка блузи, како и 3 лансери и 2 рачки.Висок Квалитет и

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Scroll