Ново
Господарот на Прстените: Дружината на Прстенот

Господарот на Прстените: Дружината на Прстенот

Достапност: Залиха
DEN 2148.00

Џ. р. Р. Толкин е Средниот земјата е земја на убавината, магијата, и темнината.Во Господарот на Прстените : Дружината на Прстенот, ќе ги следат Толкин е приказна од Shire на сали на Moria, и, конечно, на бреговите на Реката Anduin.Игра заменици помеѓу меле, стрелаштво, магии, и скришум како вие го контролирате Frodo, Гандалф, и Aragorn.Се приклучат на овој бенд на херои во нивната потрага да се уништи Еден Прстен, кој ги содржи сите на моќта на темнината господ Sauron.Опис на производот Патување низ Џ. Р. Р Толкин е волшебниот свет на Блискиот Земјата директно од неговото ремек-дело, Господарот на Прстените.Контрола на сите 9 дружење знаци како што ќе патува од мирен Shire на ужасно lairs на Рудниците на Moria.Погледнете убаво детални средини и уникатни претвори-базирани борба.Стоп на темно господи Sauron од враќање на прстен и владејачката на земји од Блискиот Земјата засекогаш.Ова е еден играч улога игра со брза, да се претвори-базирани борба против системот.Играчите ги следат приказната од првиот том на Џ. р. Р. Толкин е сага и контрола на членовите на Дружината, на моменти режија на акции до девет лика одеднаш за време на битка секвенци.Игра се одвива преку реални средини верен на Толкин е описи.На semilinear структура на играта им овозможува на играчите да експериментирате и да се истражуваат светот на Средниот земјата додека престојуваат точно да Frodo е потрагата да се задржи на Еден Прстен од рацете на Темно Господи Sauron.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

★【ЕКСТРЕМНИ УДОБНОСТ】3 D mouse pad согласува на вашиот зглоб за максимална удобност и поддршка.Тоа го нама

100% официјално Лиценцирани.Достапни во сите тимови и лиги.Прикажи ги исклучите вашите фан Худ.Не постои

Победи заедно, се наградени заедно во FUT 21 FUT КоОп ви овозможува да се здружи со еден пријател интернет за

Опис : Castlevania Дракула е Одмазда 72 Pin 8 Малку Игра Картичка Кертриџ за НСВ Nintendo Карактеристики : игра карти

Карактеристики : Снимање игра картичка ,Сите игри картичка е тестирана и гаранција работат совршено.За N

Сè што ви треба да се игра Шах!Тоа доаѓа со целосен сет на ТројноПондериран Регулатива Пластични Шаховс

LATAM игри може да се игра во шпански / македонски / француски и понекогаш Portugese.Добитник е на повеќе од 200 Иг

Карактеристики најмногу до осум знаци; сите ликови имаат посебни вештини; битка средновековниот чудови

Класична Гитара Херој акција Сосема нов Партија Игра на Чекање става играчи се директно во акција со пр

Сет вклучува 8 умренамалување на мал тим логоа, лист мерки 2.5 х 4инчи.Може да се пофали со задебелени букв

Next Gen Пешак Шах Групи : Искуство на следната генерација на шах со оваа возбудлива надградба на класична и

Опис : Питу 72 Pin 8 Малку Игра Картичка Кертриџ за НСВ Nintendo.Карактеристики : Употреба на PCB плоча квалитет, в

Играчи сега можат да скокаат или да се откажат од игра беспрекорно, без прекинување нивните џем сесија.П

Хју Arnold Pros : Подобрена graphics Expanded cities Extended plot New mutants Cons : Лесно, безумната игра Преглед Дивеење 2 : Универзал

Сите Нови Прашања!.Нови СитеРежим На Play!.Изборот Скриени Награди!.Вртете Го Својот Ближен!.Мултиплеер Dis O

Играчи дури и може да се осигурач нивното ниво со оние обезбедени во играта за да креирате сопствени иск

На groovy pinball игра базирана на многу популарен Остин Сили филмови.Оди главадоглава против злите потчинети

Земете на улогата на еден од 40 борци од Хаотичен универзумот и крајната битка за превласт.Се борат во ек

Сите ново искуство за една цела нова генерација на навивачите.Кој оригинална приказната инспирирана од

Мисијата : Ослободување на Америка од Нацистите Рака на срцеудар патување како ќе се бори против Нацист

Од Производителот да Одат четвртиот и multiplay!Сега се четири пати забава од вашиот Момче систем ако ви се

Целосно потопување во светот на Хаотичен : Над 30+ борци суштества, 10 борба против арена локации, 30+ напади

Ова е изменета за да работат со вашиот Северна Америка N64(Читај опис за да бидете сигурни дека продавачо

И се нурне во длабоките да се истражуваат течни подводни опсерваторија — сите од вашата дневна соба.Со K

Игра како Бен Тенисон и до 17 туѓи форми во една акција спакувани авантура врз основа на најновите сезона

Убава поединечно нумерирани 12 x 12 инчи Laser Disc инспириран кутија со повлекување од послужавник.Интегрира

Scroll