Ново
HP Photosmart C5180 Сите-во-Едно Печатач, Скенер, Копир (#Q8220A)

HP Photosmart C5180 Сите-во-Едно Печатач, Скенер, Копир (Q8220A)

Достапност: Залиха
DEN 518.40

4-инчен боја на сликата на екранот.Врз основа на HP е лесно печатење технологија, овој стилски сите-во-едно е најбрза фото печатач со 4x6-инчен фото брзина толку брзо како и 12 секунди.Висока Резолуција За Живописни Документи и Фотографии Дизајнирана за да ви дадат бројни опции, C5180 ви овозможува да се направи боја и црно и бело копии, или да ги печатите пејзажи и други панорамски слики во било која големина до 8.На C5180, исто така, нуди печати брзина до 32 страници во минута (ppm) во црно и бело и до 31 ppm во боја.Боја и Црно и Бело Копии, и Фото Изданија без Компјутер/HP Реалниот Живот Технологии овозможи на Корисниците Автоматски да ги Подобрат и да ги обработувате Фотографиите.5 ml), HP 02 Светлина Магента Мастило Кертриџ (4.Опис на производот HP Photosmart C5180 Сите-во-Едно Печатач, Скенер и Копир може да помогне во зголемување на продуктивноста на вашиот бизнис.5 ml), HP Photosmart Премиер софтвер на CD-ROM-от, упатството за поставување, основи водич, напојување, кабелот за напојување.Кога е време да се печати, уживаат во живописни, око-фаќање на слики, фотографии, и копии благодарение на високи резолуции на 4,800 оптимизиран точки на инч (dpi) за фотографии, 2,400 x 2,400 dpi оптичка резолуција на скенирање, и до 4,800 x 1,200 dpi за боја, копирање.Она што е во кутијата HP Photosmart C5180 Принтер HP 02 Црно Мастило Кертриџ (16 ml), HP 02 Синозелена Мастило Кертриџ (4.5 ml), HP 02 Светлина Синозелена Мастило Кертриџ (4.За дополнителни флексибилност, можете да ги искористат предностите на мемориската картичка слотови компатибилен со Compact Flash, Мултимедијална Картичка, Secure Digital, Media Стап, Memory Stick Duo и XD-Picture Картички.00 бс (Wx Lx H) 11.Печати Брзина до 32 Страници-По-Минута (ppm) Црна и до 31 ppm во Боја/Шест Мастило Печатење со HP Vivera Мастила.Клучните карактеристики и предности.Покрај тоа, HP Photosmart Изразат копчето прави завршувањето на дигитална фотографија искуство брзо и лесно од страна да им се овозможи да видите, печатење, ги споделат и да го зачувате во секунди.Исклучително разновиден и лесен, на C5180 ви дава опција за печатење ласерски квалитет на документи и лабораториски квалитет фотографии без компјутер со користење на мемориски картички, USB флеш меморија диск, и голем, лесна-за-читање 2.Брзо Брзина и Висок Квалитет на Резултатите стилски C5180 комбинира брзо брзини со високо-квалитетни резултати.Лесно и Разноврсна Работа Со C5180, вие не мора да се грижите за се борат да ја заврши својата работа.HP Photosmart C5180 Сите-во-Едно им овозможува на корисниците да се печати ласерски квалитет на документи и лабораториски квалитет фотографии без компјутер со користење на USB флеш меморија диск и голем 2.На C5180 може да се справи со повеќето мемориска картичка формати, како и Pict Bridge-способен уреди.Овој систем се одликува со интуитивен контрола на таблата и удобен еден допир копчиња, кои се лесни за употреба.Тоа е исплатлива инвестиција за било растечкиот бизнис или поединец кој сака опцијата за печатење на фотографии во домот.5 x 24 инчи, со или без граници.Опис на производот HP C5180 Photosmart Сите во Едно Печатач/HP Photosmart C5180 Сите-во-Едно Печатач, Скенер, Копир Преглед на Печатење, скенирање и копирање со точно-на-живот боја со користење на висока-перформанси HP Photosmart C5180 Сите-во-Едно Печатач, Скенер, Копир.Интуитивни контроли се направи печатење задачи брзо.4-инчен боја на сликата на екранот.Погледнете поголеми.5 ml), HP 02 Жолта Мастило Кертриџ (4.Во исто време, HP Photosmart Премиер софтвер го прави лесно да се измени, да организира, печати, споделување на, архива и да се создаде слика на проекти, давање на сите видови на креативни опции за подобрување на вашиот бизнис.На пример, тоа отпечатоци 4 x 6-инчен слика во толку брзо како и 12 секунди од автоматски 4 x 6-инчен лента, додека шест-мастило печатење со HP Vivera Мастила произведува богата и реални фотографии, кои се спротивстави на исчезнува за идните генерации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големи и интуитивен 4 3" LCD екран осетлив на допир, го прави лесно да печатење, копирање, скенирање, и да ра�

Ние Може да Обезбеди Прилагодено за Производство и Пакување за Вас!.Се Здобијат Со Трајна Гаранција За В

Опис на производот Функции : Печатење, Факс, Скенирање, Копирање, web Print технологија : HP Термички Inkjet Language :

★ Домаќинство мултифункционален машина : Оваа машина е боја инкџет мултифункционален принтер, кои лесн

USB и Етернет.Произведени од страна Epson.Тип на производ печатач.За речиси 40 години, Epson ДОВЕДЕ индустрија �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

На Pixma MG2525 е сите на еден печатач кој е само право големина и има сите добри карактеристики.Со црн пигмен�

*2 Години на Неограничен Мастило промо важи за ЕТM1170, ЕТM2170, или ЕТM3170 принтери купени од 10 / 1 / 2021 да 3 / 31 / 2022

Кога е време да ја замените вашата мастило касети, изберете од Супер или Ултра Висок Принос INKvestment Резер�

Ние Може да Обезбеди Прилагодено за Производство и Пакување за Вас!.Се Здобијат Со Трајна Гаранција За В

Го заменува HP ЗАВИСТ 4520, HP ЗАВИСТ 5055 доаѓа со Bluetooth, Паметни, подобрување на WiFi конективност, за побрз печ�

Ниските боја цена – производство на професионален квалитет документи и живописни графики со HP Page Wide Пр�

Неверојатна 9600 x 2400 боја dpi за најдобар во фото лабораторија за печатење.Бескраен 4"x6" фотографија во приб

Scroll