Ново
ciciglow Принтер Печати ја Главата, Замена Шарени Печати ја Главата за MX7600, IX7000 глава за печатење Замена на Делови Додатоци Алатки Колекции со Заштитна Маска за Поправк

ciciglow Принтер Печати ја Главата, Замена Шарени Печати ја Главата за MX7600, IX7000 глава за печатење Замена

Достапност: Залиха
DEN 1005.36

ДОБРО ПЕЧАТЕЊЕ ЕФЕКТ : Боја глава за печатење, која може да го замени оригиналниот печати ја главата за печатење во боја слики, фотографии и документи.СТРОГА КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТОТ : Секоја глава за печатење ќе бидат строго проверени, и ефектот на глава за печатење ќе биде тестирано со тест печатење на хартија.ЛЕСНО за УПОТРЕБА : Овој производ е совршена замена за стариот боја глава за печатење, многу лесен за употреба,и структура е компактен, мал и лесен.SAFE АМБАЛАЖНИОТ : Опремен со заштитна маска за да се спречи оштетување на внатрешната структура и ефикасно да го заштити печати ја главата.ШИРОКА ПРИМЕНА : Оваа глава за печатење може да се користи како посветен печати ја главата за MX7600, IX7000. Како да го Користите : Отстранете ги старите оштетени делови и да го замени со нова глава за печатење пред да се користат.Спецификација : Предмет Тип : Принтер Печати ја Главата Материјал : ABS Модел : QY6-0066 Применливи Модели : За MX7600, IX7000 Пакет Листа : 1 x Принтер Печати ја Главата на 1 x Заштитна Маска.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Printer Print Head
Material:
ABS
Model:
QY6-0066
Applicable Models:
For MX7600, IX7000 
Package List:
1 x Printer Print Head :
1 x Protective Cover :

Поврзани производи

Ролан XC540 Голема Амортизерите.Печатач компатибилност : Ролан SJ1000 / SJ1045 EX / VP300 / VP540 / XC540 / XC540 MT / XJ540 /

Висок капацитет мастило касети, па можете да се трошат вашето време печатење наместо за промена мастило

Оригинална HP Мастило е конструиран да работи со HP принтери за да се обезбеди постојан квалитет, сигурно�

Име на производ : EZ Мастило remanufactured мастило касети замена за HP 61 XL.Пакет Содржина : 1 x Упатство за Корисни�

Се продаваат како 1 Секој.Лесензапромена кертриџстил мастило влошки кадар во кадар надвор.За Пластични

Пакет Содржина : Жолта мастило кертриџ.Кертриџ # : T676 XL 676 XL.Печатач : работна Сила Про WP4010, работна Сила Пр�

Тој делови (HighEnd) е сигурен и долг живот.Производителот : Тој делови.Печатач компатибилност : Ролан FJ42 / FJ

Answer : ___________________________ Note : Ова е Remanufactured Замена за HP 56 57 Мастило Кертриџ.Висок Принос : 520 Страници во 56 Црно

Печатачи компатибилен со Канон 280 281 мастило касети : Canon PIXMA TR7520 TR8520 TR8620 TR8622 TS702 TS6120 TS6220 TS6320 TS8120 TS8220 TS8320 TS9120

Рефил Боја Мастило.Боја : Светло Магента 100ml секое шише.Кертриџ не е вклучена 1 PK x 100ml SOJITEK Рефил Боја на С�

Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за HP 61 61 XL 2 Пакет (1 XL црна, 1 XL ТриБоја).Компатибилен Печатач Листата : Зави

Најновите Чипови со Мастило Ниво : Најновите Чипови Обезбедува целосна компатибилност за печатачи во п�

Име на производ : JPrint компатибилен висок принос мастило касети замена за Canon PGI270 XL CLI271 XL.Пакет Содржина : 1

Содржини : 2 Пакет на Remanufactured мастило касети за HP 67 XL Комбо pack (1 Црно, 1 ТриБоја).Компатибилни печатачи : За

Боја глава за печатење може да се печати во боја слики, фотографии и документи како што треба.Направени �

Оригинална HP Мастило е конструиран да работи со HP принтери за да се обезбеди постојан квалитет, сигурно�

Рефил Боја Мастило.Боја : Светло Магента 100ml секое шише.Кертриџ не е вклучена 1 PK x 100ml SOJITEK Рефил Боја на С�

Можете да најдете замена кои ги нудат истите висок квалитет на мастило испорака на дел од трошоците.Наш�

Scroll