Ново
ciciglow Принтер Печати ја Главата, Замена Шарени Печати ја Главата за Canon i9900 i9950 iP8600 iP8500 iP9100 глава за печатење Замена на Делови Додатоци Колекции со Заштитна Маска за П?

ciciglow Принтер Печати ја Главата, Замена Шарени Печати ја Главата за Canon i9900 i9950 iP8600 iP8500 iP9100

Достапност: Залиха
DEN 1346.16

ЗАШТИТНА опфаќа : глава за печатење е опремен со заштитна маска за да се спречи оштетување на внатрешната структура.БОЈА за ПЕЧАТЕЊЕ : Ова боја глава за печатење е замена за оригиналната печати ја главата, погодно за печатење во боја слики, фотографии и документи.ТОЧНО ТЕСТИРАНИ : Секоја глава за печатење ќе биде точно тестирани и ефектот на глава за печатење ќе биде тестиран за употреба на печатите тест хартија.УДОБЕН и ПРАКТИЧЕН : На глава за печатење замена главно е да го замените стариот боја печатачки глави, без комплициран процес.Поле на ПРИМЕНА : Посветена печати ја главата за Canon i9900, за Canon i9950, за Canon i P8600, за Canon i P8500, за Canon i P9100. Како да го Користите : Отстранете ги старите оштетени делови и да го замени со нова глава за печатење пред да се користат за Спецификација : Предмет Тип : глава за печатење Замена Материјал : ABS Модел : QY6-0055 Применливи Модели : За Canon i9900, за Canon i9950, за Canon i P8600, за Canon i P8500, за Canon i P9100 Пакет Листа : 1 x глава за печатење Замена 1 x Заштитна Обвивка.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Printhead Replacement
Material:
ABS
Model:
QY6-0055
Applicable Models:
For Canon i9900, for Canon i9950, for Canon iP8600, for Canon iP8500, for Canon iP9100
Package List:
1 x Printhead Replacement  :
1 x Protective Shell :

Поврзани производи

Вистински Canon PGI250 / CLI251 мастило кертриџ комбо пакет.Содржи пигмент црна, цијан, магента и жолта боја мас�

Се продаваат како 1 Секој.Лесензапромена кертриџстил мастило влошки кадар во кадар надвор.За Пластични

Име На Производ : Глава За Печатење / Глава За Печатење / Печатач Глава / Печати Млазницата.Глава за пе�

Оригинална HP Мастило е конструиран да работи со HP принтери за да се обезбеди постојан квалитет, сигурно�

Бидете сигурни дека ова се вклопува со внесување на вашиот број на моделот.Напомена : Овој производ е ма�

Најновите Чипови со Мастило Ниво : Најновите Чипови Обезбедува целосна компатибилност за печатачи во п�

Ролан XC540 Голема Амортизерите.Печатач компатибилност : Ролан SJ1000 / SJ1045 EX / VP300 / VP540 / XC540 / XC540 MT / XJ540 /

Рефил Боја Мастило.Боја : Жолта 100ml секое шише.Кертриџ не е вклучена 1 PK x 100ml SOJITEK Рефил Боја Жолта Мастило

Нашата служба за корисници е многу посветени и секогаш подготвен да одговори на вашите прашања.Ние ќе с�

Празни Refillable Мастило Касети : Оваа група доаѓа со 4 парчиња печатач мастило касети означени со различни �

Пакет Содржина : 1 x 100ml црна, 1 x 100ml цијан , 1 x 100ml магента , 1 x 100ml жолта , вкупно 400ml Сублимација мастило за et 27

Поле на Примена : M100 принтер печати ја главата има парична казна изработка и едноставна операција, погод

Пакетот Вклучува : 3x Црна , 2x Цијан, 2x Магента, 2x Жолта dell серија 31 Мастило касети (Вкупно 9 Пакет, Нови Комп

????Вашиот Печатење Помошник : Компатибилни HP 952 XL мастило касети комбо пак се строго се тестираат индустр

Рефил Боја Мастило.Боја : Жолта 100ml секое шише.Кертриџ не е вклучена 1 PK x 100ml SOJITEK Рефил Боја Жолта Мастило

Оригинална HP Мастило е конструиран да работи со HP принтери за да се обезбеди постојан квалитет, сигурно�

Страница Принос : 660 рок на траење : 36 Месеци Капацитет : 9.8 ml Боја : Магента.Овие касети се погодно опремен

Содржини : 2 Пакет на Remanufactured мастило касети за HP 67 XL Комбо pack (1 Црно, 1 ТриБоја).Компатибилни печатачи : За

Тој делови (HighEnd) е сигурен и долг живот.Производителот : Тој делови.Печатач компатибилност : Ролан FJ42 / FJ

Scroll