Ново
Fujifilm Instax Мини Инстант Филм (3 Pack, 60 Листови) 5 Пластична Маса Во Рамки + 60 Налепница Рамки + 2 Пакети Агол Налепници

Fujifilm Instax Мини Инстант Филм (3 Pack, 60 Листови) 5 Пластична Маса Во Рамки + 60 Налепница Рамки + 2 Пакети

Достапност: Залиха
DEN 1390.80

60 Листови Instax Мини филмот за камери Мини 8, Мини 9, Мини 11, Мини 90, Мини 70, Мини 50-тите години, Мини 25, Мини HELLO KITTY, 60 избрани шарени шема налепници, 5 шарени пластични рамки,.Ние сакаме нашите клиенти - Нема ништо сакаме повеќе од помагање на нашите купувачи како и обезбедување на повеќето задоволително шопинг искуство.Може да се купи со леснотија кога знаете дека ние ќе стоиме зад сите вас на патот. 90 дена пари назад загарантирана.Среќен Шопинг.Големина : 60 Лист Пакет | Пакувањето На Производот : Стандард Пакување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ГИ ПОВИКУВА СИТЕ КРЕАТУРА ФАНОВИ!Оваа камера идеален подарок за тоа посебно некој кој сака Потчинети.Су

✔ ДИЗАЈН ЗА : Компатибилен со фотографии направени од страна на Fujifilm Instax Мини 9 8+ 8 90 70 26 25 7s 50тите Камера, I

Време застаруваат снимање и автоматско десетвториот одбројување, полесно да се фати вашите моменти.Ова

ОДГОВАРА на POLAROID КАМЕРА KATIA INSTAX ДОДАТОЦИ Katia instax додатоци се вклучени 1 x katia камера случај за Fujifilm instax ми�

????【Печати Деца Камера за Selfie, Фотографија и Видео】WQ Печатење на Камерата за Деца усвојува термички печ

????【Wifi Поврзување со мобилен телефон】 Оваа камера може да се интерпренесува со мобилен телефон и да печ

ОДГОВАРА ЗА POLAROID FUJIFILM ИНСТАНТ КАМЕРА САМО ОДГОВАРА ЗА FUJIFILM INSTAX МИНИ 11 / MINI9 / MINI8+ / МИНИ 8 ИНСТАНТ ФИЛМСК�

Одговара за Fujifilm Instax Мини 11 Камера корисници.Лесно да се инсталира и да се носат, лесен за употреба.Closeup л

Компатибилен со Fujifilm Instax Мини 11 Инстант Филмската Камера Батеријата Вратата Капак.Најдобра замена за в�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

ИЗРАЗАТ својата КРЕАТИВНОСТ со оваа Нова Fujifilm Instax Мини 11 Камера + Филмот + Налепници.Ова вклучува сè што

ОДГОВАРА ЗА POLAROID FUJIFILM ИНСТАНТ КАМЕРА САМО ОДГОВАРА ЗА FUJIFILM INSTAX МИНИ 11 / MINI9 / MINI8+ / МИНИ 8 ИНСТАНТ ФИЛМСК�

Голема веднаш креативни : специјално дизајниран за instax мини 11 камера, овој неверојатни додатоци во соба�

Instant Fun Деца Камера РефилОва се печати на хартија сет е посветена на Змеј Допир Instant Fun Деца Камера рефил.М

ЗАШТИТА : Овозможува целокупната заштита на вашиот мини џеб големина мобилен телефон печатач.Премиум к�

ДВОЈНО КАМЕРА ДИЗАЈН : Инстант печатење на камерата може да се земе selfie, долго притиснете го копчето на б

ШИРОКА ПРИМЕНА : Генерално одговара за 3инчен фотографии направени од страна на Fujifilm Instax / Pringo 231 / 1 СП /

Пакетот Вклучува : Polaroid Сега Инстант Филмската Камера + Polaroid Боја Филмот + USB Кабел + Вратот Рака + The Imaging Wor

✎【Повеќенаменски】 Овие инстант печатење на хартија може да се користи и како цртеж хартија за детскат

Направени од премија на животната срединапријателски материјал, безбедно и загадувањето на околинатаб

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Scroll