Ново
придружба 6.6' Продолжување Машки-Женски Кабел

придружба 6.6' Продолжување Машки-Женски Кабел

Достапност: Залиха
DEN 291.60

Тип На Производ : Електронски Кабел.Објектот Пакет Димензија : 16.51 Сантиметри L X9.652 Сантиметри Wx1.777 Сантиметри H. Точка Пакет Количина : 1. Со 12 метри во должина, Директно Smart Мозок дава доволно простор за монтажа на вашиот детектор на шофершајбната и на длабоко dashboards.Без свитканост, кабелот е лесно да се напика во тапацир, или монтирани со кука и јамка селотејп.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Scroll