Ново
Darice Кука и Јамка Ленти – Силна Само-Лепило Interlocking Лента – за Шиење, Изработката, Околу Куќата и во Училница – Лесно Намалување на Големина – 3/4 W x 15' Л, Бела, Нозе

Darice Кука и Јамка Ленти – Силна Само-Лепило Interlocking Лента – за Шиење, Изработката, Околу Куќата и во

Достапност: Залиха
DEN 945.60

Самолепливи ЛЕНТИ : Со силна потпора и многу леплива самолепливи назад, кука и јамка ленти се идеални за шиење и изработка на проекти.Белата interlocking лента мерки 3/4" широка и 15' долго.НАМАЛУВАЊЕ НА ГОЛЕМИНА : Нема средства се премногу мали или премногу голем.Лесно се намали кука и јамка fastener ленти, од било големина што ви треба.Удобен фармацевт поле ви овозможува да го намали само она што ви треба, без целиот тек разрешница.РАЗНОВРСНА : Од проекти околу куќата и занаети со деца, за да шиење и училница апликации, постојат безброј користи за висок квалитет на кука и јамка ленти.ЛЕСНО да се ОДВОЈАТ : за Разлика од користење на нокти или завртки да се откажам décor, кука и јамка ленти се лесно да се отстрани и да се движат наоколу, но сепак многу силна и безбедна, без било какви потребни алатки.НАЈДЕТЕ ВАШАТА ИНСПИРАЦИЈА – Од 1954 Година, Darice е инспирирање на креативноста со најдобра вредност и избор на уметност и занает, потрошен материјал за секое ниво crafter.Од scrapbooking да накит одлуки, децата' занаети да ликовната уметност, флорални дизајн на вашиот најновите Pinterest проект, Darice има над 45,000 предмети за секое ниво на crafter.Самолепливи кука и јамка ленти.Исечете ги на што и големина што ви треба.Одличен квалитет за сите вашите изработката и шиење апликации.Кука и јамка лента мерки 3/4-инчен ширина и 15-метри должина.Достапни во бела боја.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина / Димензија : 1 Yd.L x 1.2" В Кука и јамка е fastener затворање систем.Груба страна е наречена кука.Својо

✅ КУКА ЈАМКА ЛЕПЛИВА НАЗАД ЛЕНТИ Вклучува 10 компјутери само лепило кука и јамка, 2 x 2 инчи, може да се нам

Она што Ќе Добиете за Содржи 12 парови 2x6 Инчен тешки ленти,совршена замена за лепак и ноктите,можете да DI

1.Материјали : најлон.Бои : white & црно 2.Пакување : Минимална должина 2m (Секоја 1roll вклучува 2m кука + 2m јамка)...

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ Вклучуваат 30 Компјутери / 15 пакети Не се Лизга Килим Зафат, 15*11cm / 4*6 инчи.Црна правоаго

Големина : 1cm 1.5 cm 2cm 2.5 cm 3cm.Облик : ТОЧКА.Употреба : Кеси.Секој пар со силно лепило.Пакет : 10мм 50 / 100 пара / мно

[Големината треба] Тоа може да се намали во било кој облик да се закачите на било употребливи област или

Пакетот вклучува 1 ролна од кука лента и 1 тек на јамка лента.И парови на Ножици.1 инчен ширина и 16 метри во

4 M (4 .3 Yards) 0.78 Инчен ширина.Материјали : Најлон,Боја : Сива.Нелепило шиена стилот;Мие и сува cleanable.Пакет Сод

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Направен од висококвалитетен материјал, овој snap копчето лента трим е најдобар за приц

Да се шие На не лепило поддржани.Кука и Јамка 1" Каки / Тен Боја.Пакетот содржи 1 дворот на кука и 1 дворот н

▶5 Пакет се вклучени : Круг 60mm леплива грбот лента со силен стисок.Fastener мали, лесни работите, малку тешки

【ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ】 Вклучува 100pcs кука и 100pcs јамка парички 1 инчен дијаметар, 100 Парови леплива назад точ

1 8 M лепило кука лента и 8 M лепило јамка лента, 20mm широк, може да се намали на било големина, ладно и отпорн

Микро тип : Најлон / Polyamide, мека ткаенина, од една страна, пластични микро кука на својот грб.Обновливи и е

【3.3 НОЗЕ Само Лепило Кука и Јамка】 Ширина : 3 / 4 инчи.Ролни : 1 ролна од 3.3 нозе кука лента,1 ролна од 3.3 нозе

Scroll