Ново
Завршен Поставите 30 инчи (6-LED неутрална Автомобилот Забавува Камион Ора Одговор Strobe Светлина Бар (Килибар, Килибар Вајт)

Завршен Поставите 30 инчи (6-LED неутрална Автомобилот Забавува Камион Ора Одговор Strobe Светлина Бар (Килибар,

Достапност: Залиха
DEN 16675.20

Пакетот вклучува : 2pc Strobe Светлина со On/Off Прекинувачот + Два Пара на Монтажа Заградата + Сет за Монтажа на Завртка.Одлично за итни работници, Поштенски Услуги, изградба возило, безбедност, снег ора итн.Монтажа заградата и завртки за гром на покривот (или заградата се качи, без завртки до покрив).Анти-судир, анти-прашина и поздравниот-доказ, може да се користи на ветер : север.Strobe светлина / Светилник / Предупредување Светло / Light Бар за транспорт и градежништво.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

Осветлување Начини : супер светло црвена и bule светлина,бела светлина,жолта светлина.Водоотпорен и антик

13 ТРЕПКА РЕЖИМИ МЕМОРИЈА ПОТСЕТИМЕ ФУНКЦИЈА13 Различни трепка дизајниран во внатрешноста, лесно менува�

★СВЕТЛА И ВИСОКА ВИДЛИВОСТ КОЧАН ИТНИ ЦРТИЧКА СВЕТЛИНА : умрекастинг алуминиумски легури домување со в

Пакет содржи : 1 X КОЧАН Strobe Светлина За вклучување / Исклучување и 2 X Монтажа на Протезата со Сет на Шрафо�

Ажурирање Дизајн : 24 led светла се фокусира на една светлина, помали, посветла.Пакетот Вклучува : 4 X 24LED Син�

Опрема : Итни led strobe светлата се вклопат за повеќето 12 V возила, вклучувајќи автомобили, пикап камиони, ка�

ФЛЕШ ОБРАСЦИ : 22 КОЧАН LED Strobe Светлина Има 16 Различни Начини, Вклучувајќи 15 Трепка И 1 Мирно...

Висока Излезна Функција Мулти двојна боја Бела Домување ЛЕР POD.Циклус преку функции со твоите на исклуч�

【LED табличка Светлина】100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани , Суперсветли и висока мо

16 ТРЕПКА РЕЖИМИ МЕМОРИЈА ФУНКЦИЈАЛесно менување на режимот со еден допир, на состанокот на вашите потре

Ова е голема светлина бар кој е сигурен, добро изграден и многу светли.Екструдиран Алуминиумско куќиште

72 ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ на LED СВЕТЛА38" Килибар & White итни strobe светлина лента со 18 модули на 72 висок интензитет н

ФУНКЦИЈА : Ultrathin страна маркер strobe светлина бар карактеристики супер светла за осветлување и повеќе око�

Пакетот вклучува : 1 X 56LED Strobe Светлина со On / Off Прекинувачот + Еден пар на Монтажа Заградата + Сет за Монтаж

Компатибилен со FOXCID 2 X 6 LED и 4 Х 6 LED 9 Начини Сообраќај Советник неутрална Возило Strobe Светла за Внатрешни р

Високо ефективни : На 132 LED решетката светлата е compactly големина, waterproofed, а како една од повеќето економски

【Висок Интензитет LED Светло】4во1 СуперСветли led Strobe Светла, секоја светлина усвојување 12pcs висок интенз�

Генерација 4 LED површината планината lighthead Времето и вибрации отпорни Самовработување 22 модели.Двата и�

ФУНКЦИЈА : Ultrathin страна маркер strobe светлина бар карактеристики супер светла за осветлување и повеќе око�

Gen4 ВОДЕНА површина планината lighthead Времето и вибрации отпорни Самовработување 22 модели.Двата или едно�

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

Висока Осветленост итни случаи светлина вклучува 30pcs 0.5 W Led диоди со некоја услуга за живот до 50.000 часа.Т

Scroll