Ново
MUBUY 21.5 Анти Сина Светлина Анти-Отсјај Екран Заштитник одговара 21.5 Инчи Widescreen Десктоп Монитор Екран (18.7 x 10.6). Ја Намалува Дигиталната Замор На Очите Ви Помогне Да Спи?

MUBUY 21.5 Анти Сина Светлина Анти-Отсјај Екран Заштитник одговара 21.5 Инчи Widescreen Десктоп Монитор Екран

Достапност: Залиха
DEN 717.12

☞КОЈ ТРЕБА ПОВЕЌЕ СИНА СВЕТЛИНА ФИЛТЕР-insomniac, ученици, канцеларија на персоналот, игра љубовници, мода и убавина, бремените жени, старите лица, филтрираат Сина Светлина и олеснување на компјутер замор на очите да ви помогне да спиете подобро. ☞УБЛАЖУВАЊЕ на ОКО ЗАМОР И ПОМОГНАТ на ВАШИОТ РАКАВ ПОДОБРО - гениј 8-слој дизајн, нашите очи заштита анти сино светло екран заштитник 100% Блок Опасни УВ светлина и ефективно го блокира повеќето опасни HEV сина светлина од 380-495nm и Електромагнетно зрачење, да ви помогне блок електронски опасности. ☞АНТИ-ОТСЈАЈ АНТИ СИЛНА СВЕТЛИНА РЕФЛЕКСИЈА -за разлика од другите стакло или филм маска, нашата анти сино светло екран заштитник доаѓаат со анти-отсјај мат слој, ефикасно го намалуваат визуелни пречки предизвикани од силната светлина од екранот, додека во високо светлосни услови. ☞OLEOPHOBIC СЛОЈ - водечка индустрија на високо цврстина со MUBUY INC масло слој за одвојување на технологијата, тоа ќе го одделува масло, пот, и вода за секојдневна употреба, можете само да го бришејќи тоа со чиста крпа да се направи тоа како чисто како нови. ☞Се ГРИЖИ СЛОБОДЕН 180-DYAS, вие може да добиете екран заштитник*1 Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, нашите продавачот тимот за поддршка ќе им помогне на вас во времето.Визија капка или загуба.Очите замор, сува, и други феномени.Визуелна замор aggravates на лезија на пигменти во регионот.Ноќи екран нарушува спиењето.КОМПЈУТЕР, мобилен телефон, игра машини, ТВ, итн.Она што е Сино Светло?.Сина светлина е бранови должини помеѓу 380nm да 495nm краток и има висока енергетска blue ray, исто така познат како "високо-енергетски видливата светлина" (HEV), Кратки-бран сина светлина помеѓу 400-450nm е најмногу штетни за ретината, изложеност на сина светлина може да предизвика болести на очите, физиолошки циклус, не може да заспие во текот на ноќта.Изложеност на сина светлина може да предизвика?.Визија капка или загуба.Очите замор, сува, и други феномени.Визуелна замор aggravates на лезија на пигменти во регионот.Ноќи екран нарушува спиењето.Главните извори на сина светлина во секојдневниот живот.КОМПЈУТЕР, мобилен телефон, игра машини, ТВ, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

【Одличен Квалитет, Трајни】Оваа 72x72 инчен sequined туш завеса има комплекс изработка и исклучителен изглед.

Полиестер.Прекрасна Дизајн– Симпатична сирена опашки ќебе со скали ќе може да ги чувствуваат.Како вреќ

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лаб

Одговара : за повеќето Хонда,Suzuki,Kawasaki,Јамаха метрички круизери или било сопствени апликации.Добар челик

Мини врзивно е направен од висок квалитет на мека ПВЦ материјал, транспарентни врзивно покрие направет

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да у

Ултра Дебели Мемориска Пена : искуство повеќе удобност при работа; thickest мемориска пена за внатрешни раб

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

ИЗБОР НА ОПЦИИ Оваа група на привремена тетоважа матрицата вклучува 629 различни модели.Црвени усни сло

Модел T83 K Сет содржи Omni 3000 Св хранат со airbrush, јар,, клуч, заштитна капа, прирачник, воздух црева, чување На O

Надворешен клуч на повеќето големини за позитивни диск и поголем вртежен момент сметководствена спосо

Нерѓосувачки челик резервоарот со svx 2 моторни технологија.Позитивни капак latch систем.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?

✔️ КОМПАТИБИЛНОСТ : само 11,6 инчен за приватност екран заштитник, Сите поддршка за 1366x768 / 1920x1080 / 16 : 9, Пр

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

【HD 1080 P Видео Снимање】На видео фотографирање картички е до 4 [email protected] Hz Висока Дефиниција Влез, излез max резолу

Содржи 4 25 Мл Пошта.СирењеЗачинет Надвор Со Beefy Центар.Гумени Текстура.Reseal Во Можност Пакет Држи Третира

Капе Emitters се користи за водни растенија во градината, на тревникот, дом, и повеќето апликации на наводну

【ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ】 18 Компјутери 4.5x12 инчи претходно печатени infusible пренос мастило на хартија за кригла

Мазна и мека влакната се направени од влакна коса, кои ќе бидат многу мазна заедно устата додека сте чет

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

【Одличен Квалитет, Трајни】Оваа 72x72 инчен sequined туш завеса има комплекс изработка и исклучителен изглед.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Scroll