Ново
Power4Laptops AC Адаптер за Лаптоп Конектор за Напојување Компатибилен со HP Знак 15-dg0002np

Power4Laptops AC Адаптер за Лаптоп Конектор за Напојување Компатибилен со HP Знак 15-dg0002np

Достапност: Залиха
DEN 1768.80

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот - за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична Безбедност Тестирани во велика БРИТАНИЈА и CE Овластен да ја гарантира својата безбедност.Overvoltage и Прекуструјна Заштита Кола вграден - Во случај на моќ пренапони во Снабдувањето со електрична Енергија ќе удар пред тоа штети на вашата опрема.Излезен Напон : 19.5 V. Излез Amperage : 11.8 A. Plug Големина : 7.4 mm X 5.0 mm (HP Центар Pin).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Универзална Светилки : се Користи за инструмент табла, водење светла, агол браник светла, табличка светл

Се обрне внимание на детали : на патент тока е повеќе трајни, не е лесно да се оштети, и поубаво.Покрај тоа

Аризона Coyotes.Кристијан Фишер.Autographed.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифат

1 Antishock екран заштитник обезбедува голема отпорност на удари и гребнатини 2 Високо ниво на транспарентно

【Високо Квалитетен Материјал】мини керамика машина користи висококвалитетни плочата, што не е лесно д�

На AX99100 чип со стабилна и издржливи квалитет и силна компатибилност е усвоен.Својата одлична електрични

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

Излиени Месинг Керала Традиционалните Urli Тенџере 10 инчи, Погоден за Готвење, Дом / Канцеларија Оркестар�

【Исцелување насмевка】 : секоја насмевка ќе ги излечи нашите животи.Стилски дизајн одговара на повеќет�

Широк Комунални : Овозможува флексибилна примена во дупчење, прислушување, chamfering и така натаму, практич�

ESP8266 Wi Fi Чип од Espressif.Населени Женски Насловите за ASTCAN485 одборот за интерфејс за.FTDI (UART) Насловите за работ

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

2заоблени агли за да се спречи gouging на инјекциска смеса зглобовите.Инјекциска смеса Плови има compactly моде�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Материјал : лесни, мек

Материјали : Дрво, Јута; Димензии : 3.5*2 см / 1.4*0.8 инч.Доаѓа со 50 компјутери мини дрвени срцето клипови и 5 ј�

[Силна Навлажнувачки]Попуштат Поправка на Крем може да придавам влогови и омекне кожата, го надополнува

16 Колосек, 500' ФТ, Еден Диригент, Далечински управувач, го Вклучите, се поврземе Жица.Заробени Бакар Облеч

♥【SONIC ПУЛСОТ ТЕХНОЛОГИЈА】 : Очисти далеку денот со оваа симпатична силикони лице scrubber од GREATEE.Алатката

БЕЛ каментемелник ЅИД ПЛОЧА Нашата 4Port Стандарден Клуч Wallplate е одлична за ожичување на дом или канцелар�

【Издржлив Материјал】Направени од 210 D обвивка (еден вид на полиестер материјал), на засилен се справи го

Кожата Крем : Argan масло најчесто се користи како кожата крем за да хидрат и омекне кожата.Користи argan масл

Компатибилен Модел : 3 DS ЌЕ XL.Пакет Содржи : 1 x Метал Заштитник Случај.Ве молиме споредете слики и описи вн

【Издржлив Материјал】Направени од 210 D обвивка (еден вид на полиестер материјал), на засилен се справи го

ОБНОВЛИВИ Тие се обновливи, трајни и мие, па можете да ги користите неколку пати.Главно се користи : mesh т�

95% Rayon, 5% Spandex.Копче затворање.Машина За Миење ❤️ Материјал : Мек и еластичен.Супер удобен и мала тежина, н

Прецизност Моделирани Cogs подобри појас флекс, намалување на свиткување стрес.Шест Plies на Ламинат Гума н�

Има правна и писмо, големина документи и папки.Голем магнет поддржува 5lbs или 500 листови хартија.Месеци д�

Обичај моделирани удар панели се наменети за 6.5" јазик и гром во мртов простор НАД метри и подалеку од ва�

Scroll