Ново
Продавница-Vac 5989600 16 литри 6.5 Врв HP Нерѓосувачки Влажни Сува Правосмукалка, Црна

Продавница-Vac 5989600 16 литри 6.5 Врв HP Нерѓосувачки Влажни Сува Правосмукалка, Црна

Достапност: Залиха
DEN 3587.52

Нерѓосувачки челик резервоарот со svx 2 моторни технологија.Позитивни капак latch систем.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?Продавница-Vac е целосна линија на производи вклучува cordless, батерија влажно и суво vacuums, автомобилската вакуум системи, воздух двигатели, прилози и повеќе.Без оглед на работното место, Продавница-Vac ви се покриени!.АМЕРИКАНЕЦ ОРИГИНАЛОТ : Магазин-Vac нуди најмногу комплетна линија на правосмукалки, кеси, филтери, прилози, колекции, и други чистење алатки достапни за дома, индустриски, и комерцијални апликации.ТЕШКО & СИГУРЕН : Магазин-Vac Корпорација е признат светски лидер во влажни/суви правосмукалки.Од 1965 година, што сме го направиле иновативна технологија, висок квалитет правосмукалки, филтри, кеси, и други додатоци.Продавница-Vac влажно и суво вакуум дека има Svx2 мотор за потивок работа и подолг моторни животот, вклучува 8' x 2.5" црево, (2) продолжување прачки, 14" влажно и суво млазницата, пукнатина алатка, патрон на филтерот, пена ракав, и филтер кеса.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

◆ВКЛУЧУВААТ 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштит

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еденпарче случај штити вашиот i Phone XS Max од испакнат

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на о

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност 140424НАЛИВНО Карактеристики : Лас

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Scroll