Ново
Alvinlite Обновливи Производот Торби, Сет од 12, Полиестер Овошје Мрежа Drawstring Складирање Торба

Alvinlite Обновливи Производот Торби, Сет од 12, Полиестер Овошје Мрежа Drawstring Складирање Торба

Достапност: Залиха
DEN 515.04

ОБНОВЛИВИ - Тие се обновливи, трајни и мие, па можете да ги користите неколку пати.Главно се користи : mesh торби имаат добра пропустливост на воздух, што се користи за чување на овошје и зеленчук, и на продавница за играчки, козметика и патување резерви.Лесно може да се здипли во вашиот џеб, совршен за патување и шопинг.Drawstring Затворање Дизајн : мрежа торба усвојува drawstring затворање дизајн, што е погодно за отворање и затворање на кесата и лесно да се носат.Пакетот вклучува : 12 мрежа торби : 3 парчиња темно сина + 6 парчиња сина + 3 парчиња светло сина, може да се користи одделно.Лесно да се направи разлика - Нашиот производ кеси се речиси транспарентно, така што лесно може да се види она што е внатре преку торба.За Alvinlite Бренд : Alvinlite е глобален домаќинството бренд регистрирани во Европската Унија, кој се фокусира на обезбедување на широк спектар на високо квалитетни предмети за домаќинството со максимална цена-ефективност.Може да среќа секогаш ќе биде со вас!Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Mesh Кеси Материјал : Полиестер.Боја : светло сина + сина + темно сина.Светло сина големина : приближно 28 x 21 cm/11 x 8.3 инчи.Сина големина : приближно 29 x 33.5 cm/11.4 x 13.2 инчи.Темно сина, големина : околу 29.5 х 42 см/само 11,6 x 16.5 инчи.Тежина : околу 191g/6.7 оз Количина : 3pcs Темно Сина + 6pcs Сина + 3pcs Светло Сина Пакет Листата : 12 x мрежа кеси.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Mesh Bags
Material:
Polyester.
Colour:
light blue + blue + dark blue.
Light blue size:
approximately 28 x 21 cm/11 x 8.3 inches.
Blue size:
approximately 29 x 33.5 cm/11.4 x 13.2 inches.
Dark blue size:
approximately 29.5 x 42 cm/11.6 x 16.5 inches.
Weight:
about 191g/6.7oz
Quantity:
3pcs Dark Blue + 6pcs Blue + 3pcs Light Blue
Package List:
12 x mesh bags. :
Note:
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thank you for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Поврзани производи

Fanless и Noiseless : Lasfit H11 LED Сијалица, без бучава кога се користи, ќе ви даде молчи возењето, сите во еден без доп

Компатибилен Модел : 3 DS ЌЕ XL.Пакет Содржи : 1 x Метал Заштитник Случај.Ве молиме споредете слики и описи вн

95% Rayon, 5% Spandex.Копче затворање.Машина За Миење ❤️ Материјал : Мек и еластичен.Супер удобен и мала тежина, н

▲Нема Вештина е Потребно да се Скрие Ѓубре Торба, Лесно да се Поправи и да Не се Досаден, Убави и Чисти Из

Излиени Месинг Керала Традиционалните Urli Тенџере 10 инчи, Погоден за Готвење, Дом / Канцеларија Оркестар�

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА ТВРДИНА : На OAPRIRE контролер носителот совршено се држи до 2 контролори, погодна з�

【Високо Квалитетен Материјал】мини керамика машина користи висококвалитетни плочата, што не е лесно д�

????【2 ВО 1 ЛИЦЕЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА】На sonic пулсација работи длабоко во слоеви на кожата, темелно отстранувањ�

Добро Saelected и Високи Перформанси Материјали,Има Висока Отпорност на Корозија и Отпорност на Абење да Guara

【Материјал】 : Папагал играчки направени од шарени материјали, вашето домашно милениче птица може да ги

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик со силен ритам, но не Рѓа.Тоа е лесно да се инсталир�

★BLUETOOTH АДАПТЕР★ Дизајниран совршен за неBluetooth автомобил / домашен стерео систем со 3.5 мм помошен џек да

Целосна покриеност лигавче престилка е 27.Произведено во САД или Увезуваат.Кој носи оваа престилка?Наши�

Совршена комбинација на паричникот и телефон случај само за i Phone XS Max.Со овој телефон паричникот случај,�

【Издржлив Материјал】Направени од 210 D обвивка (еден вид на полиестер материјал), на засилен се справи го

Квалитет и Мек Материјал : овие вакуум памук филтри се направени од високо квалитетна памук, безбедно и �

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ЗА производство на ВИНО & МОЖАТ да : Оваа мини вино фрижидер држи до 18 години или 30 шишиња

Направени од високо квалитетен материјал,трајни,нетоксични и мирис за слободни,се безбедни за децата д�

3 Чистење Начини : Дневен режим за секојдневна употреба на повеќето типови на кожа; Нежна режим за чувств

【Исцелување насмевка】 : секоја насмевка ќе ги излечи нашите животи.Стилски дизајн одговара на повеќет�

【Издржлив Материјал】Направени од 210 D обвивка (еден вид на полиестер материјал), на засилен се справи го

100% Полиестер.Произведено во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање 【ЗА ГОЛЕМИНАТА】Големина водат м

Вереник МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ

ИЗГРАДБА на ВАШИОТ ИГРА ТВРДИНА : На OAPRIRE контролер носителот совршено се држи до 2 контролори, погодна з�

Scroll