Ново
Крстот-Назад/Вратот-висат Вистински Кожени Ремени М на L за Woodworkers Тетоважа Фризер Barbershop

Крстот-Назад/Вратот-висат Вистински Кожени Ремени М на L за Woodworkers Тетоважа Фризер Barbershop

Достапност: Залиха
DEN 1655.76

Целосна покриеност лигавче престилка е 27.Произведено во САД или Увезуваат.Кој носи оваа престилка?Нашите престилки се дизајнирани од страна на престилка wearers за престилка wearers.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ПРОФЕСИОНАЛЕН СТИЛ : Елегантни мат боја за професионален изглед.ОДРЖУВАЊЕ на ВАШИОТ ПРЕСТИЛКА - Вашиот престилка можат да траат со години, со соодветна грижа за Чистење Редовно чистење не само што го подобрува изгледот на вашата облека, но и ги отстранува нечистотијата и абразивни материјали кои можат да предизвикаат предвремено носат.Редовно чистење, исто така може да спречи нечистотија start-up од стануваат длабоко irremovable дамки.Функционална & стилски пиштол-метал grommets и навртки.Нормално ние не го прифати врати, бидејќи тоа е рачно изработени еден по еден , па пред место со цел, ве молиме бидете сигурни дека големина и боја или стил ви се допаѓа.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Рачно Изработени Платно Тексас Унисекс Престилка Со Back-Преминал Кожа За На Рака.Мобилен телефон/молив џеб на пред градите.Па пред место со цел ,ве молиме бидете сигурни дека големината натпревар вас.Ние веруваме во производи кои се изградени до last.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.силна трајни големи рака-џеб.Исто така, за алатка продавница, маркет престилка за столари, woodworkers, woodcraft и woodturning, дрво продавница, работилница, механика, machinists, electricians, престилка, тетоважа уметници, бармени, metalwork, светлина заварување, metalsmith, blacksmiths, gunsmith, струг, woodturners, се произведуваат, касапи, brewers, сликари, мажи престилка, машини, алатки, господар техничари, безбедност.За да се спречи распаѓањето на восок заврши НЕ : Машина за миење Чисти со топла/топла вода и се Чисти со детергенти/растворувачи/кајгана Сува чиста Машина сува или собори сува.КОМУНАЛНИ ШИРОКА УПОТРЕБА : Barbershop ,Фризер, Уникатен подарок за момци и татковци .Во текот на целиот ДЕН УДОБНОСТ +ПРИЛАГОДЕНО ЛОГО(ако треба) : да се Спречи болка во вратот со нашиот крст назад рака дизајн.CHICMRS носи висок квалитет на работа престилки на заедничката народни со екслузивно сервис и поддршка.Рачно изработени време од 3 дена .Печати на враќање превозот етикета.РАЗНОВРСНА АЛАТКА ЏЕБОВИ : Големи, лесен пристап tools/додатоци кожа или кожа работ џебови во предни .Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Таа изгледа одлично како barbers престилка, келнерите престилка, келнерка престилка, бармени престилка, сервери престилка, комунални престилка, barista престилка, касапи престилка, како дома кујна престилка, бразилецот престилка, комунални престилка, или во работилница, како дрво престилка.By поддршка на нас, ќе се поддржуваат професионални рачно изработени тим во сопственост на работата, ги продаваат директно на потрошувачите да ви даде брз испорака и лична грижа на клиентите.Занитвам засилувања на џеб.Ние се гордееме на CHICMRS со користење на најдобрите материјали за изградба на нашиот рачно изработени престилки .Половината и Рамо, Рака Големина Сите Може да се Прилагоди.Метал grommets . 16 оз Платно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Дизајниран за безвременски се чувствуваат.8 инчи широка x 31 инчи висок за унисекс големината.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Grommets&Метален клип + долго кожени ремени овозможи голем број на корекција (до мажите 47 инчи половината).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Направени од високо квалитетен материјал,трајни,нетоксични и мирис за слободни,се безбедни за децата д�

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

Широк Комунални : Овозможува флексибилна примена во дупчење, прислушување, chamfering и така натаму, практич�

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ЗА производство на ВИНО & МОЖАТ да : Оваа мини вино фрижидер држи до 18 години или 30 шишиња

????【2 ВО 1 ЛИЦЕЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА】На sonic пулсација работи длабоко во слоеви на кожата, темелно отстранувањ�

★BLUETOOTH АДАПТЕР★ Дизајниран совршен за неBluetooth автомобил / домашен стерео систем со 3.5 мм помошен џек да

95% Rayon, 5% Spandex.Копче затворање.Машина За Миење ❤️ Материјал : Мек и еластичен.Супер удобен и мала тежина, н

[Компатибилен] : за ПРВ Т Про телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материј�

【Високо Квалитетен Материјал】мини керамика машина користи висококвалитетни плочата, што не е лесно д�

【Издржлив Материјал】Направени од 210 D обвивка (еден вид на полиестер материјал), на засилен се справи го

【Материјал】 : Папагал играчки направени од шарени материјали, вашето домашно милениче птица може да ги

Вереник МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ

Ноктите Вежба Помине Прилагодливи Брзина И Насока Брзина На Ноктите Полирач Може Да Се Прилагоди Од 0 До

Материјали : Дрво, Јута; Димензии : 3.5*2 см / 1.4*0.8 инч.Доаѓа со 50 компјутери мини дрвени срцето клипови и 5 ј�

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

Scroll