Ново
Дигитален Дизајн КС 6.5 Морски Одделение Компонента Јазик 200W Врв

Дигитален Дизајн КС 6.5 Морски Одделение Компонента Јазик 200W Врв

Достапност: Залиха
DEN 2110.80

Помалку од 2 инчен монтажа длабочина Metallized полипропилен capacitor Ниска inductance серпентина SFB конус со рака применува акустична третман Бакар shorting прстен моторни дизајн Ултра-светлина, ткаенина купола tweeter дијафрагмата Рамна и површината планината хардверски Спецификации : Дијаметар 6.5" Фреквенција Одговор 43 – 20k Hz Чувствителност 90 d B (1 W/1 M) RMS Моќност ракување 125 W по CH Врв Моќ Ракување 250 W по CH Tweeter Модел Т-2 Дијаметар од 25 мм Фреквенција Одговор 1,500 – 25,000 Чувствителност 93 d B (1w/1m) RMS Моќност ракување 50w еа Врв Моќ Ракување 100w ea.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Исцелување насмевка】 : секоја насмевка ќе ги излечи нашите животи.Стилски дизајн одговара на повеќет�

????【2 ВО 1 ЛИЦЕЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА】На sonic пулсација работи длабоко во слоеви на кожата, темелно отстранувањ�

Помине Уметност Мат Ги Десктоп Cleanthe Помине Подлога Штити Работа Површина Од Дамките И Штити Облекување

【Издржлив Материјал】Направени од 210 D обвивка (еден вид на полиестер материјал), на засилен се справи го

ПОДГОТВЕНИ НАПРАВИ : Достапен во различни големини опции 2 панели по пакет.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од 10

3 Чистење Начини : Дневен режим за секојдневна употреба на повеќето типови на кожа; Нежна режим за чувств

РАЗНОВРСНА ПРИЕМНИК.Додадете корисни hitch приемникот за да пред крајот на вашето возило со ова пред план�

Широк Комунални : Овозможува флексибилна примена во дупчење, прислушување, chamfering и така натаму, практич�

95% Rayon, 5% Spandex.Копче затворање.Машина За Миење ❤️ Материјал : Мек и еластичен.Супер удобен и мала тежина, н

Вереник МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ

косата прав косата прав косата прав светло кафеава коса, влакна спреј за коса влакна црна коса влакна на

Излиени Месинг Керала Традиционалните Urli Тенџере 10 инчи, Погоден за Готвење, Дом / Канцеларија Оркестар�

Прецизност Моделирани Cogs подобри појас флекс, намалување на свиткување стрес.Шест Plies на Ламинат Гума н�

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

На AX99100 чип со стабилна и издржливи квалитет и силна компатибилност е усвоен.Својата одлична електрични

Направени од високо квалитетен материјал,трајни,нетоксични и мирис за слободни,се безбедни за децата д�

Предмет : Индустриски Snap Акција Прекинувач; Длабочина : 0.69"; Actuator Должина : 1.05".Индустриски Snap Акција Прек�

Scroll