Ново
ROYAORC Сет од 6 Шарени и Елегантен Farmhouse, Салфетка Носителот Прстени Светкавиот за Трпезариска Маса, Партии, Свадба Supplie Празник Салфетки Прстени, Злато, Сребрена, Розе?

ROYAORC Сет од 6 Шарени и Елегантен Farmhouse, Салфетка Носителот Прстени Светкавиот за Трпезариска Маса, Партии,

Достапност: Залиха
DEN 479.76

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] - Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолетова, Сина салфетка прстени рефус, Погоден полначот плочи. [ИНСТРУКЦИИ] Круг на салфетка носителот дизајн има три дупки, кои може да се прилагоди на големината на рузмарин салфетка прстен, Салфетка ѕвони само лепило. [УПОТРЕБА СЦЕНАРИО] - Јаже салфетка прстени за Роденден партии, Свадба фаворизира, Трпезариска маса оркестарот, Велигден, денот на Благодарноста, Валентин, Божиќ, Празник партии. [МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] - Салфетка носителот прстени, исто така, се применуваат и во други начини, како на пример во samll вазни, Вратите и Прозорците се справи, Градини, Балкони спални соби. [ДЕЛОВИ ЗАМЕНА] - Сребрена метални додатоци може да биде заменет за злато, Пролет салфетка прстени и Лето салфетка носители.Дали сакате да имате свој салфетка прстен Салфетка прстени на различни бои може да одговара салфети од различни бои, Така што секој салфетка прстен е посебен.Користење на салфетка прстени на различни бои може да се направи на целата трпезариска маса топли и чисти.Едноставни и природни дизајн, Може да натпревар различни големини на салфетки.Тоа може да биде укината и свиткан, Заземаат мал простор за складирање, кожа материјал може да биде лесно да се обнови, Лесен за чистење.Пакет Содржина 6x Napkin Прстен 1x Napkin прстени burlap 6x Silver резервни завртка може да се замени Доколку постои било каков проблем со производот , ние ќе го замени тоа за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3 Се прим

100% Приклучокот .Сопирање / вртење 48 LED, црвена боја;.Обратна 2 LED бела боја.Леќа боја : Јасно.Напон : 932 V ВАШИ

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

Пакет : 2 Насоки (66"), Лежиште Големина : околу 0.1"0.3" (58мм), дупка големина : околу 1mm.Околу 33"(83cm) по влакно.Неп

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еденпарче случај штити вашиот i Phone XS Max од испакнат

✿ Материјал : Мека И Коса / Moustache Коса / Овци Коса / Волк Коса и Имитираат Jade се справи ✿ Големина : на врвот

Scroll