Ново
SEPTLS140424BULK - Channellock Директно Вилица Јазик Ритам Клешти - 424-НАЛИВНО

SEPTLS140424BULK - Channellock Директно Вилица Јазик Ритам Клешти - 424-НАЛИВНО

Достапност: Залиха
DEN 1111.20

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност. 140-424-НАЛИВНО Карактеристики : -Ласерски појачани десен агол заби контрола во сите правци. -Зајакнување на работ елиминира стресот кршење. -Perma Lock Fastener, го елиминира орев и гром неуспех. -Undercut јазик и каналите нема да се лизга.Клешти : -Јазик & Ритам Клешти.Количина : -Единствен.Тип На Производ : -Клешти.Димензии : Вкупно Производ Тежина : -0.08 Фунти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

◆ВКЛУЧУВААТ 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштит

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтерн

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Мини хартија свитлива фан со пластична рачка 3 избрани патриотски дизајни.Совршен за надворешни настан

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик

100% Plug & Play Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира 2 Навртки ги одр

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

Scroll