Ново
Anself 6pcs Рачни четки за заби Поставите Орална Нега Бамбус Четка за заби со Густи Влакна за Деца Секојдневно & Патување

Anself 6pcs Рачни четки за заби Поставите Орална Нега Бамбус Четка за заби со Густи Влакна за Деца Секојдневно

Достапност: Залиха
DEN 278.16

Мазна и мека влакната се направени од влакна коса, кои ќе бидат многу мазна заедно устата додека сте четкање на вашите заби.Во споредба со електрична четка за заби, овој прирачник бамбус четка може да им помогне на децата да мијат заби повеќе темелно.Ергономски грчевито држејќи се справи, развиени со бамбус, не е лесно да се лизга надвор, многу удобно да се одржи.Тоа обвива околу чисти забите и непцето, без пластични се чувствуваат и груби чистење.Не splintering или губење на влакната, совршен за секојдневно чистење на забите.Опис : одлична опција за деца четкање на забите.Зошто да не го погледне?Карактеристики : Мазна и мека влакната се направени од влакна коса, кои ќе бидат многу мазна заедно устата додека сте четкање на вашите заби.Во споредба со електрична четка за заби, овој прирачник бамбус четка може да им помогне на децата да мијат заби повеќе темелно.Ергономски грчевито држејќи се справи, развиени со бамбус, не е лесно да се лизга надвор, многу удобно да се одржи.Тоа обвива околу чисти забите и непцето, без пластични се чувствуваат и груби чистење.Не splintering или губење на влакната, совршен за секојдневно чистење на забите.Забелешка : ве Молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека бамбус четка за заби може да апсорбираат вода и може да се лигави и остарел ако тоа не е сушени на воздух.За чување на вашата четка за заби далеку од се лигави и остарел, ви препорачуваме да ја користете четка за заби носителот, што им овозможува на тоа се исуши.Спецификација : Тип : Рачни четки за заби Материјал : Бамбус, Влакна Коса Боја : Розова, Виолетова, Зелена, Сина, Жолта, Темно Зелена Количина : 6pcs Пакет Големина : Прибл. 14.5 * 6 * 1.5 cm / 5.71 * 2.36 * 0.59 во Пакет Тежина : Околу. 50g / 1.76 oz Package Листата : 6 * Бамбус четки за заби.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на о

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3 Се прим

Мини хартија свитлива фан со пластична рачка 3 избрани патриотски дизајни.Совршен за надворешни настан

✿ Материјал : Мека И Коса / Moustache Коса / Овци Коса / Волк Коса и Имитираат Jade се справи ✿ Големина : на врвот

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

Scroll