Ново
Автомобил Покривот Торба Товар На Превозникот - 11 Сертификати. Ft. Водоотпорен Скок Торба, Патување за Складирање на Багажот Мека Торба-Школка Одговара на Сите Автом

Автомобил Покривот Торба Товар На Превозникот - 11 Сертификати. Ft. Водоотпорен Скок Торба, Патување за Складирање

Достапност: Залиха
DEN 264.00

【 Трајни Структура】Тоа е направен од високо-квалитет засилен 600 D Оксфорд ткаенина обложени мрежа, која има подобра вода заштитен ефект, дебели линии и поголема кинење сила. 600 D вода заштитна Оксфорд ткаенина главно има вода заштитна, навлажнувачки пропустливост, breathability, изолација, ветер заштитна, итн. 【 Вода Заштитна и Издржливи】Вода заштитна усвојува висока фреквенција заварување цвест, скриени вода заштитен патент и двојно кука и јамка патент клапи.Оваа УВ-отпор превозникот со обложен материјал ви овозможува да патуваат со мир на умот под било какви услови. 【 Голем Простор за Складирање】да се Прошири на околу 47"L x 20"W x 20"H, обезбедување на 11 кубни метри на капацитет, обезбедување на доволно простор за складирање за вашиот голем и тежок багаж.На мека страна дизајн овозможува да бидат сместени вашите чудно-во облик на багаж објекти лесно може да се здипли за складирање кога не е во употреба. 【 Најбезбедните Дизајн】За безбедносни причини, ние ги користиме 8 прилагодливи засилување ремени да се поправи карго брод во место. 【 Лесно да се Инсталира】покривот duffel торба е погодна за секој автомобил, камион или SUV.Без разлика дали вашето возило има багажник инсталиран, можете да го инсталирате брзо и лесно, во рок од неколку минути.Спецификација : Име : Покрив Bag Material : 420 D/600 D Оксфорд ткаенина optional Size : за 120x51x51cm/47.24x20.08x20.08"Loading капацитет : 11 кубни feet Slip заштитна мат големина : околу 100*75см/39.37*29.53 in Color : black Packing Листа : 1*Покривот Багаж Торба(420 D/600 D Оксфорд ткаенина факултативно)1*Лизга Мат (изборен)Забелешка : ве Молиме овозможи мало tolerances во големината поради рачни мерења на локации, и осветлување во фотографија може да резултира со разлика во боја отколку во реалниот живот.

Декларираните карактеристики

Name:
 Roof Bag
Material:
 420D/600D Oxford cloth optional
Size:
 about 120x51x51cm/47.24x20.08x20.08
Loading capacity:
 11 cubic feet
Slip protective mat size:
 about 100*75cm/39.37*29.53in
Color:
 black
Packing List:
1*Roof Luggage Bag(420D/600D Oxford cloth optional) :
1*Slip Mat (optional) :
Please allow slight tolerances in size due to manual measurement, and lighting in photography may result in difference in color than it is in real life.  :

Поврзани производи

m PEGsilane е линеарна monofunctional метил етер КОЛЧЕ со реактивна триethoxy silane група.m PEGsilane со methoxy е понудена преку

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лаб

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

Замена на додатокот за полнење одговара за ILIFE V8s Робот Правосмукалка.Пакет се вклучени : 4 Парчиња Висок

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

◆ВКЛУЧУВААТ 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштит

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

Scroll