Ново
Туш Завеса за Бања, Farmhouse Туш Завеса Сет со 12 Куки, Sequin Ткаенина Shimmery Боја Блок Дизајн за Бања Дома Декор и Туш Кабина, 72 x 72 Инчен, Црна и Сива

Туш Завеса за Бања, Farmhouse Туш Завеса Сет со 12 Куки, Sequin Ткаенина Shimmery Боја Блок Дизајн за Бања

Достапност: Залиха
DEN 575.76

【Одличен Квалитет, Трајни】Оваа 72x72 инчен sequined туш завеса има комплекс изработка и исклучителен изглед.Затоа, тоа е ретка туш завеса стил на пазарот.Нашата фабрика има високи и строги стандарди за квалитет за овој туш завеса, и квалитетот се контролира во секое ниво пред да ја напушти фабриката.Ние, исто така, имаат апсолутна предност, што ќе ви овозможи да се добие туш завеса дека е рентабилно и не изгледа евтино. 【Пломба Секое Парче на Sequins Цврсто】 : процесот на производство на нашата туш завеса е многу прецизен, во прилог на извршување на силна sequins, но исто така и извршување на меки и удобни материјали.Тесни ткаење, униформа крои, и густа ткаенина обезбеди непречено и силна текстура за туш завеса.Туш завесата може да се спротивстави на влажност во бањата и има долг животен век. 【Луксузен Капење Искуство】 : Овој мулти-цел модерна sequin туш завесата може да се користи дома, апартман, hotel, campervan, RV, дом, училиште за капење, спортски клуб, теретана и сите други места што треба да се додаде да се забавуваат, бидејќи тие се модерни.Тоа е, исто така, идеален подарок за бања/туш кабина/племенски декорација љубовници!. 【Производ Листа】:пакетот на овој производ вклучува 1 парче туш завеса и 12 парчиња на туш завеса куки.На јадицата е лесно да се откажам, пластични материјали ќе не ' рѓа, и може да се користи за долго време.Поради исклучителна природата на туш завеса материјал, ние ви препорачуваме да се мијат со рака или сув, и обеси да се исуши да бидат издржливи. 【100% Задоволни Услуга】 : Ние сме биле посветени на обезбедување на сите клиенти со најдобрите производи и услуги.Ако имате било какви проблеми со туш завеса ќе се примени, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го реши онлајн 24 часа на ден и да се обезбеди 30-дневна гаранција за враќање.Ако не сте задоволни, можете да го вратите за враќање на средствата.Дизајнот на мултифункционален модерна туш завеса се убави, елегантни и интересни.Можете да го користите дома, апартман, hotel, campervan, RV, дом, училиште за капење, спортски клуб, теретана и сите други места што треба да се додаде да се забавуваат, бидејќи тие се модерни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мини врзивно е направен од висок квалитет на мека ПВЦ материјал, транспарентни врзивно покрие направет

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Certified_Signatures доведување што го потпишаа сувенири за над 10 години!.За пребарување на нашиот голем број на п

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да у

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как

Полиестер.Прекрасна Дизајн– Симпатична сирена опашки ќебе со скали ќе може да ги чувствуваат.Како вреќ

Одговара : за повеќето Хонда,Suzuki,Kawasaki,Јамаха метрички круизери или било сопствени апликации.Добар челик

Certified_Signatures доведување што го потпишаа сувенири за над 10 години!.За пребарување на нашиот голем број на п

Акрилик, Памук ★ УМЕРЕНА ГОЛЕМИНА : 55.1x27.6 инчи(140x70 cm), Најдобри тинејџерка подароци за роденден и божиќ.Д

Мини врзивно е направен од висок квалитет на мека ПВЦ материјал, полутранспарентно врзивно покрие напр

Мазна и мека влакната се направени од влакна коса, кои ќе бидат многу мазна заедно устата додека сте чет

Ултра Дебели Мемориска Пена : искуство повеќе удобност при работа; thickest мемориска пена за внатрешни раб

Метал.Изработени од нерѓосувачки месинг различни големини и пакување единици на располагање сребрена

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

❤【СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ】 Овие прашина првенство филтри се совршено компатибилни со Ајкула Cordless Рачн

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

Scroll