Ново
xigua Симпатична ноќта на Вештерките Духот Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена, Костим за капење и Патничко - Отпорен на Вода Влажни воздушни Перници - Совршени за Вл

xigua Симпатична ноќта на Вештерките Духот Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена, Костим за капење и Патничко

Достапност: Залиха
DEN 215.76

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат ранци,чанти,се мијат кеси,организатор и кеси. 【Водоотпорен и Обновливи】Влажни Кесички се направени од водоотпорен Twill tarps.Влажни кеси се обновливи и двојно обложени (и внатрешно и надворешно) и, BPA-free, се тестирани за да бидат безбедни за бебиња.Овие кеси се мазни патент, трајни производи со висок квалитет на завршна обработка, машински перат и фен. 【Двојно Zippered】Голема големина содржи "влажни" дел кој е пораби и запечатени за да нема wicking или протекување И zippered сува дел за чување на суви пелени или влошки.Можете да го поставите вашиот пелена, влажен костим за капење и крпа во еден од прегради и го стави на вашата сува валкана облека во друг. 【Лесно Да се Носат】влажни кеси се многу светлина-измерен, што ги прави бриз да го изнесам на било прилики и може да се здипли кога не е во употреба.На здрав справи со ремени со брзо ви овозможи да се закачите на мокра торба за шетач или висат на било каде, како врата копчиња, крпа род. 【Мулти-Функционални Кеси】Влажно и Суво Кеси може да се користи за складирање на пелена кеси, градите пумпа делови, чување на валкани влажни спортски и пливање, шорцеви, чување на кутре обука душеци, голем патнички влажни кеси кои може да се сместат toiletries, облека на децата, бебе производи и влажни бански костуми perfect.Погоден за мајката и бебето да одат надвор, патуваат, летен камп, плажа, базен, теретана, итн.xigua водоотпорен перат обновливи влажни / сува торба се вашиот совршен за патување и отворено придружник.Specification Material : полиестер, Водоотпорен TPUSize : Голема торба 30cm x 36cm(прибл : 11.8 во x 14.2 во) / Мала торба 15cm x22cm(прибл : 5.9 во x 8.7 во)Единица Тежат : 130g A рачка за лесно carrying Strap се справи со брзо да го придава на шетач, ракување или плакарот род.Оваа мокра торба е еден малку помошник стилски mommies не може да се направи без.Совршен За Употреба Додека Traveling Prevent страшната шампон експлозија од страна на патување со вашите течности во запечатен мокра торба!Тоа е, исто така, одлично за чување на влажен костим за капење, или пливаат водови.патент затворање обезбедува работите ќе останат стави.Совети : ❤Машина за миење, висат или собори сува ниска.❤Pls дозволете мало боја разликата се Должи на многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако не се како нив, можете да безусловно наплата.Вие не треба да се двоуми, сега кликнете на златна "Додади во Кошничка", Ние ќе ги пренесе тоа за вас во рок од 2 дена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

Carbonized челик се протега на работ на животот.Хром финиш отпорен на ' рѓа.Остава косата 1 / 150" (0.1 mm).Професион

◆ВКЛУЧУВААТ 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштит

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еденпарче случај штити вашиот i Phone XS Max од испакнат

Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истек

Мини хартија свитлива фан со пластична рачка 3 избрани патриотски дизајни.Совршен за надворешни настан

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтерн

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

Замена на додатокот за полнење одговара за ILIFE V8s Робот Правосмукалка.Пакет се вклучени : 4 Парчиња Висок

Име на производ : Излизгајте го Прекинувачот;Модел : СС12 F17 G3;Тип : 1 Поле 2 се Фрли;Терминал Количина : 3 Еез.

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Заврши / Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛ

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

100% Приклучокот .Сопирање / вртење 48 LED, црвена боја;.Обратна 2 LED бела боја.Леќа боја : Јасно.Напон : 932 V ВАШИ

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лаб

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3 Се прим

Scroll