Ново
Екран Заштитник Филм за Garmin RV 890 8 RV GPS Navigator Екранот Анти-Експлозија Калено Стакло 9H Цврстина Анти-Отсјај & Нула HD Јасно Touch Screen Protector Foils

Екран Заштитник Филм за Garmin RV 890 8 RV GPS Navigator Екранот Анти-Експлозија Калено Стакло 9H Цврстина

Достапност: Залиха
DEN 378.24

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% компатибилен со Центарот за Контрола на Допир. √ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Анти-Нула отпорни, Анти-експлозија и Шок-отпорни. √ ОДРЖИТЕ ВАШИОТ ЕКРАН СОСЕМА НОВ Помешани со oleophobic обвивка, заштита на вашиот екран далеку од нафта и вода, Едноставно да го избрише тоа со микрофибер крпа и вие не мора да го прават тоа секој ден. √ ЛЕСНО INSTALLATIAN & ОТСТРАНИ заштитник доаѓа со автоматска адсорпција карактеристики кога инсталирате,само ја исчистите екранот и да го усогласи заштитник пред неа, и отстрани тоа само како телефонот заштитник. √ ОСТРИ И ЈАСНИ ВИЗУЕЛНИОТ.Инсталирање на екранот на поклопецот не ќе влијае на бојата, иконата за големина на екранот на допир и можностите на вашиот GPS екранот.Тоа само ќе го задржи безбеден од прашина, гребнатини, масло, вода и отпечатоци од прсти, итн.RV 890 8" RV GPS Navigator Екран Стакло Заштитник Кој вид на Заштитник треба да се избере?Ако сакате да заштитник за вашата Навигација, Со Калено Стакло заштитник е вашиот прв избор : 1.9 H Цврстина ќе заштитник на вашиот екран од нула, да се загрози, да Обезбеди сеопфатна заштита 2.Oleophobic Слој ќе се одвратат масло лево од вашиот отпечатоци од прсти, лесно да се избрише и да ја задржите вашиот екран сосема нов 3.0.26 mm Дебелина обезбедува подобро мазна допирање чувство, во исто време, се врати на боја на екран 4.2.5 D Лак Работ намали веројатноста на скршен екран 5.Автоматско Апсорпција се направи на инсталацијата полесно, само треба мека прст допрете за да се заврши тоа Зошто можете да изберете SKTU Стакло Заштитник? 1.Ние строго го контролираат секој производство линк, Од изберете материјал да се направи стакло заштитник, Нема грешки се дозволени. 2.Ние си имаме свој R&D персонал да се соберат најмногу точни податоци. 3.Ние ги користиме на премиум квалитет на стакло и лепак за да се обезбеди заштитник за квалитет 4.Ние секогаш го стави прв на клиентите задоволство, обидете се нашите најдобри за решавање на клиентите било каков проблем.Пакет се Вклучени 1 X Навигација со Екран Заштитник 1 X Инсталација Помошни Алатки(Пластични Морон*1,Сува Избрише*1,Влажни Избрише*1,Микро-Влакна Текстил*1) Совети : Бидете сигурни дека вашиот екран е оригинален, не собраа Пред инсталацијата, pls усогласување на екранот првиот Pls се јавите на продавачот,ако не сте задоволни со производот, Тоа е подобро да додадете опишан проблемот и слики, ние ќе ви ги даде најдобрите резолуција во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лаб

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

Име на производ : Излизгајте го Прекинувачот;Модел : СС12 F17 G3;Тип : 1 Поле 2 се Фрли;Терминал Количина : 3 Еез.

100% Plug & Play Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира 2 Навртки ги одр

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Carbonized челик се протега на работ на животот.Хром финиш отпорен на ' рѓа.Остава косата 1 / 150" (0.1 mm).Професион

Пакет : 2 Насоки (66"), Лежиште Големина : околу 0.1"0.3" (58мм), дупка големина : околу 1mm.Околу 33"(83cm) по влакно.Неп

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтерн

Голема Количина : ќе добиете 50pcs мали таванот завртка куки и 50pcs shouldered завртка куки, целосно 100pcs, доволно

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3...

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

Мини хартија свитлива фан со пластична рачка 3 избрани патриотски дизајни.Совршен за надворешни настан

Scroll