Ново
POPETPOP 400 Листови Мерење Хартиена Хроматографија на Хартија Лента Лабораториски Примерок Мерење Трудови Не - Апсорбирање на Хартија Скала за Мерење

POPETPOP 400 Листови Мерење Хартиена Хроматографија на Хартија Лента Лабораториски Примерок Мерење Трудови

Достапност: Залиха
DEN 1082.40

лабораторија за апсорбирање на хартија за наука експеримент за хемија.Тоа може да работи како abosorbing лабораторија за апсорбирање на хартија или леќа чистење на состојба.е направен од премиум материјал, за еднократна употреба за употреба лабораторија за апсорбирање на хартија.Лесен за употреба лабораторија за апсорбирање на хартија, со многу мазна површина секое парче.Оваа лабораторија апсорбирање на хартија е вода - абсорбента, чисти и прашина отстранување.Карактеристики - Боја Како што е Прикажано - Материјал пластика - Size 8. 50 X3. 50 X2. 50cm Пакет Вклучувајќи 400pcs Листови Хартија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

100% Plug & Play Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира...

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен�

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал�

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3 Се прим�

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик�

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еденпарче случај штити вашиот i Phone XS Max од испакнат

100% Приклучокот .Сопирање / вртење 48 LED, црвена боја;.Обратна 2 LED бела боја.Леќа боја : Јасно.Напон : 932 V ВАШИ�

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу�

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Scroll