Ново
Мини Големина 3-Прстен Врзивно Покрие Јасно Refillable ПВЦ Лаптоп Врзивно средство со Брзо Копче Затворање на Датотека Папка за 3-Дупки Додатен Хартија Лабава Лист Личен

Мини Големина 3-Прстен Врзивно Покрие Јасно Refillable ПВЦ Лаптоп Врзивно средство со Брзо Копче Затворање

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Мини врзивно е направен од висок квалитет на мека ПВЦ материјал, транспарентни врзивно покрие направете го тоа лесно за проверка на внатрешната страница јасно.Никел-обложено заврши нерѓосувачки челик брзо копче затворање и круг врзивно прстен да се рефил или да го замени хартија, патент џебови итн лесно;.Врзивно покрие заштитник е сосема јасно и со мали џебови во внатрешноста, која може да се одржи photocard да DIY вашиот планер, правење на вашиот врзивно повеќе живописни;.Брзо копче затворање механизам за лесно отворање или затворање на врзивно средство, кое може да се заштити внатрешната страна добро и да се спречи страници од испаѓање;.Лаптоп врзивно покрие големина е 82mm x 100mm(3.23" x 3.94"); Врзивно круг прстен внатрешниот дијаметар е 20mm(0.79"), погодни за refillable 3-дупки хартија, врзивно џебови, врзивно dividers, лабава лист лаптоп врзивно планер и така натаму;.Симпатична врзивно е погодна за домашни, училиште, канцеларија употреба, со џеб големина за лесно носење, Тоа може да биде putted во вашиот џеб, чанта, bagpack.Мини големина, но мулти-функционални, Тоа може да се користи за дневник), memo (мемо подлога, списание, планот или билети, пари, фактура и др мали шансите и завршува организаторот.Мини големина : 82mm x 100mm(3.23" x 3.94"). 3 Pcs нерѓосувачки челик врзивно круг прстен.Засилен покрие страна.Полу-транспарентно да се погледне за црна/виолетова daisy, јасно се погледне за другите.DIY симпатична циклуси за лесно носење.Малиот џеб да се одржи симпатична картички да ги красат.Розово злато, црна, бела, црна боја круг прстен, брзо копче затворање.Daisy шема и јасен/полу-транспарентно да се погледне за врзивно школка заштитник.Бела, виолетова, црна, розово злато круг прстен. 20mm кол круг прстен, одговара за 3 дупки refiller хартија, лабава лист излет лаптоп.Мини големина, лесни, преносливи.Daisy шема и јасен/полу-транспарентно да се погледне за врзивно школка protector White, виолетова, црна, розово злато круг ring20mm кол круг прстен, одговара за 3 дупки refiller хартија, лабава лист излет notebook Mini големина, лесни, преносливи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Акрилик, Памук ★ УМЕРЕНА ГОЛЕМИНА : 55.1x27.6 инчи(140x70 cm), Најдобри тинејџерка подароци за роденден и божиќ.Д

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

Certified_Signatures доведување што го потпишаа сувенири за над 10 години!.За пребарување на нашиот голем број на п

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

m PEGsilane е линеарна monofunctional метил етер КОЛЧЕ со реактивна триethoxy silane група.m PEGsilane со methoxy е понудена преку

ИЗБОР НА ОПЦИИ Оваа група на привремена тетоважа матрицата вклучува 629 различни модели.Црвени усни сло

Голема Количина : ќе добиете 50pcs мали таванот завртка куки и 50pcs shouldered завртка куки, целосно 100pcs, доволно

Certified_Signatures доведување што го потпишаа сувенири за над 10 години!.За пребарување на нашиот голем број на п

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

Капе Emitters се користи за водни растенија во градината, на тревникот, дом, и повеќето апликации на наводну

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【Одличен Квалитет, Трајни】Оваа 72x72 инчен sequined туш завеса има комплекс изработка и исклучителен изглед.

Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истек

Мини врзивно е направен од висок квалитет на мека ПВЦ материјал, транспарентни врзивно покрие направет

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

Ултра Дебели Мемориска Пена : искуство повеќе удобност при работа; thickest мемориска пена за внатрешни раб

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

Нерѓосувачки челик резервоарот со svx 2 моторни технологија.Позитивни капак latch систем.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност 140424НАЛИВНО Карактеристики : Лас

Полиестер.Прекрасна Дизајн– Симпатична сирена опашки ќебе со скали ќе може да ги чувствуваат.Како вреќ

100% Сосема Нов и Висок квалитет.Нетоксични и безбедно.На располагање на Кожата, нозе и рака грижа.функциј

✔️ КОМПАТИБИЛНОСТ : само 11,6 инчен за приватност екран заштитник, Сите поддршка за 1366x768 / 1920x1080 / 16 : 9, Пр

Scroll