Ново
Цинк Легура Бустер Пумпа Прекинувач, Цинк Легура Притисок Switch Контролер Двоен Контакт Спојки Цинк Легура за Темата Лактот Цевка за Бустер Пумпа

Цинк Легура Бустер Пумпа Прекинувач, Цинк Легура Притисок Switch Контролер Двоен Контакт Спојки Цинк Легура

Достапност: Залиха
DEN 1459.20

Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истекување.Сребрен материјал двоен контакт спојката е усвоен за да се обезбеди сила на прекинувач и стабилен и сигурен квалитет.На дното на прекинувачот е направен од цинк легура, која има предности на издржливост, отпорност на корозија.Оваа цинк легура вода притисок бустер пумпа прекинувачот е на прилично долг животен век.Оваа опција е погодна за вода авто‑priming бустер пумпи и внатрешен и надворешен навој лактите на големи домашни и странски брендови.Функција : 1. На дното на прекинувачот е направен од цинк легура, која има предности на издржливост, отпорност на корозија.2. Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истекување.3. Сребрен материјал двоен контакт спојката е усвоен за да се обезбеди сила на прекинувач и стабилен и сигурен квалитет.4. Оваа цинк легура вода притисок бустер пумпа прекинувачот е на прилично долг животен век.5. Оваа опција е погодна за вода авто‑priming бустер пумпи и машки и famale навој лактите на големи домашни и странски брендови.Спецификација : Предмет Тип : Притисок Switch Controller Material : Цинк Alloy Specification : 1.5-2.2 бар (Погоден за 250 W 300 W 370 W)Интерфејс Тема Спецификација : Двоен 3/8 NPT Внатрешна Wire Application : Оваа опција е погодна за автоматско ладна и топла вода само-priming бустер пумпи на големи домашни и странски брендови, и за внатрешна и за надворешна навој лактите.(За HY, за Добро, за LG, за Морж, за Hanjin Пумпа, за SUPR^SUNY, за SHIMGE, за ЛАВ, за СИ, за СНЕГ-MOTER, за Xinxishan.Пакет Листа : 1 x Бустер Пумпа Controller Note : ве Молиме избегне чести startup.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Pressure Switch Controller
Material:
Zinc Alloy
Specification:
1.5-2.2bar (Suitable for 250W 300W 370W)
Interface Thread Specification:
Double 3/8NPT Inner Wire
Application:
This switch is suitable for automatic cold and hot water self-priming booster pumps of major domestic and foreign brands, and for internal and external threaded elbows.
(For HY, for Well, for LG, for Walrus, for Hanjin Pump, for SUPR^SUNY, for SHIMGE, for LEO, for ESE, for SNOW-MOTER, for Xinxishan. :
Package List:
1 x Booster Pump Controller :
Please avoid frequent startup. :

Поврзани производи

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

Над Сите Големина е од 8 инчи.Сечилото Големина е 4.25 инчи.Се справи со Големина е 3.75 инчи.Посебни Дамаск п

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еденпарче случај штити вашиот i Phone XS Max од испакнат

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Мини хартија свитлива фан со пластична рачка 3 избрани патриотски дизајни.Совршен за надворешни настан

Carbonized челик се протега на работ на животот.Хром финиш отпорен на ' рѓа.Остава косата 1 / 150" (0.1 mm).Професион

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Plug & Play Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира 2 Навртки ги одр

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

100% Приклучокот .Сопирање / вртење 48 LED, црвена боја;.Обратна 2 LED бела боја.Леќа боја : Јасно.Напон : 932 V ВАШИ

Scroll