Ново
Завртка Куки во Собата,50pcs L Завртка Куки Shouldered Салон Куки и 50pcs Мала Завртка Куки Завртка-во Таванот Куки за Бесење,Злато

Завртка Куки во Собата,50pcs L Завртка Куки Shouldered Салон Куки и 50pcs Мала Завртка Куки Завртка-во Таванот

Достапност: Залиха
DEN 420.00

Голема Количина : ќе добиете 50pcs мали таванот завртка куки и 50pcs shouldered завртка куки, целосно 100pcs, доволно за да се задоволат сите ваши потреби.Силна & Трајни : Овие куки се направени од високо квалитетна метал, силен, здрав, отпорни, долготрајни, тешко да се скрши. 2 Различни Форми : Два стилови на располагање(L форма е поудобно додека друг може да се одржи предмети повеќе сигурно), тоа може да ги исполни вашите различните потреби според фактичката состојба.Лесен за Инсталација : Остри и силни завртка совет, го прави лесно да се инсталира на дрво, ѕид, и други површински (ве Молиме да бидете внимателни да не се повредени за време на употреба).Повеќе за Употреба : Идеално решение за виси многу предмети за домаќинството, како што странични линии, копчиња, чаши, јажиња, задолжени за хранење телиња, светла, накит, итн.Завртка Куки во Собата,50pcs L Завртка Куки Shouldered Салон Куки и 50pcs Мала Завртка Куки Завртка-во Таванот Куки за Бесење,Злато Спецификација Материјал : метал Боја : злато Димензии : како што е прикажано Количина : 50pcs + 50pcs Функција НЕМА ПОТРЕБА АЛАТКИ : Едноставно им помогнам на совет на завртката во дрво и потоа се применува притисок со рака додека вртење на кука стрелките на часовникот за да завртка тоа во дрво.ЗАШТЕДА на ПРОСТОР : Добро завртка куки асортиман за полнење за и во затворени простории и на отворено.Овие првенство куки помош за да се спаси простор и да се направи вашата соба организиран и предмети за домаќинството се чуваат во ред.Пакет Содржина 50 * Рамо Завртка Куки 50 * Мали Таванот Куки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтерн

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

100% Plug & Play Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира 2 Навртки ги одр

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

Заврши / Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛ

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на о

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

✿ Материјал : Мека И Коса / Moustache Коса / Овци Коса / Волк Коса и Имитираат Jade се справи ✿ Големина : на врвот

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

Име на производ : Излизгајте го Прекинувачот;Модел : СС12 F17 G3;Тип : 1 Поле 2 се Фрли;Терминал Количина : 3 Еез.

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

Scroll