Ново
Кинески Calligraphy Четки Подарок Кутија Сет, Професионални Имитација Jade Вода Пишување Четка, Сликарство Сет за Почетници

Кинески Calligraphy Четки Подарок Кутија Сет, Професионални Имитација Jade Вода Пишување Четка, Сликарство

Достапност: Залиха
DEN 1708.80

✿ Материјал : Мека И Коса/Moustache Коса/Овци Коса/Волк Коса и Имитираат Jade се справи. ✿ Големина : на врвот на кинески четка е 5.3 cm, калибар е 1.35 cm.Дрвени подарок кутија големина : 35.5*7.3 cm/13*3inch. ✿ Домот Искуство : На сликарската четка е корисна за професионално или аматерски calligraphy љубители edify и да ги изразат чувствата. ✿ Многу Лесно да се Чисти и Издржливи : Само се кандидира на нив под топла вода, за миење на боја и користете ги прстите нежно преструктуирање четка косата. ✿ Подарок Тие ќе го Сакам : Има син или ќерка кои се заинтересирани во Кинеската култура?Замислете дека како нивниот изглед на лицето, кога тие се отвори и да се најде нов подарок за овој calligraphy сет.Тие ќе знаат.Спецификации : Име : Кинески Calligraphy Четка Set Gender : Unisex Nib Материјал : Двете Коса/Moustache Коса/Овци Коса/Волкот Hair Penholder Материјал : Имитираат Jade Packing : Дрвени Подарок box Features : 1. На сликарската четка е корисно да се calligraphy љубители edify нивните sentiments2. На Кинески Четка е Професионален за calligraphy редовни скрипта, дрвени окно, и се справи со силата е comfortable3. Овој вид на четка понуда за некои познати calligraphy academes4. На Кинески Четка е погоден за бизнис подароци, промотивни рекламирање, прослави годишнината, планирање на односите со јавноста и holiday Note : 1. Кога за првпат ја користите, четка треба да бидат подготвени, притиснете и да се релаксираат на четка hair2. Ставете го во топла вода, отстои најмалку 3 минути, а потоа измијте далеку било паѓа hair3. По употреба, треба да се мијат да се отстрани мастило во косата пред да ја користите, се мијат во вода пред да потопување во ink Perfect по-продажбата на системот, грижете се-бесплатно купување, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние одговор во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Над Сите Големина е од 8 инчи.Сечилото Големина е 4.25 инчи.Се справи со Големина е 3.75 инчи.Посебни Дамаск п

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Carbonized челик се протега на работ на животот.Хром финиш отпорен на ' рѓа.Остава косата 1 / 150" (0.1 mm).Професион

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на о

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

Пакет : 2 Насоки (66"), Лежиште Големина : околу 0.1"0.3" (58мм), дупка големина : околу 1mm.Околу 33"(83cm) по влакно.Неп

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

Мини хартија свитлива фан со пластична рачка 3 избрани патриотски дизајни.Совршен за надворешни настан

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3 Се прим

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтерн

Scroll