Ново
Samsung Галакси A12 случај, Jiunai 3 во 1 Двоен Слој Shockproof Капка Заштита Отворено Спортски Тешки Хибрид Браник Солиден Гумени Капак Брани Мат Оклоп Телефон Случај за Samsung Гал

Samsung Галакси A12 случај, Jiunai 3 во 1 Двоен Слој Shockproof Капка Заштита Отворено Спортски Тешки Хибрид

Достапност: Залиха
DEN 479.76

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година. НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве молиме да го отстраните Гума Слој и подели на внатрешниот хард случај да се инсталира.Тешки Заштита : Галакси A12 Случај има силна заштита за дневна употреба.Таа има Двојна слоеви кои можат да се спречи штета од намалувањето, нула или пукање.Тоа е како Оклоп одговараат за вашиот Samsung A12 5 G.Двоен Слој Дизајн : Двоен Слој Јасно дизајн обезбедува соодветна заштита за вашите Галакси A12 5 G секој дена.Тоа го спречува вашиот телефон од намалува, влијание или нула.Прецизни cutouts : позицијата на Копчиња, Звучници и камера на Samsung A12 Случај се совршено одговараше.Постои прашина маска на дното на случај за заштита на USB В Порта.Мазните Лизгави : ви Благодариме на премиум материјалот, Samsung A12 5 G Случај се чувствува одлично кога ќе го држете вашиот телефон со овој случај.Тоа нема да биде лизгава.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа и

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

На активирањето брзина е импресивно брзо, само 0.3 вториот, кој гарантира секој откриен движење е направе

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

Заврши / Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛ

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еденпарче случај штити вашиот i Phone XS Max од испакнат

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Име на производ : Излизгајте го Прекинувачот;Модел : СС12 F17 G3;Тип : 1 Поле 2 се Фрли;Терминал Количина : 3 Еез.

Scroll