Ново
Fekuar 66 Неправилни Падна Fluorite & Зголеми Кварц Чип Монистра за Изработка на Накит, Лекување Кристал Drilled Лабава Мушка Влакно DIY Занает Материјали, 5-8мм

Fekuar 66 Неправилни Падна Fluorite & Зголеми Кварц Чип Монистра за Изработка на Накит, Лекување Кристал Drilled

Достапност: Залиха
DEN 347.76

Пакет : 2 Насоки (66"), Лежиште Големина : околу 0.1"-0.3" (5-8мм), дупка големина : околу 1mm.Околу 33"(83cm) по влакно.Неправилни чип монистра со дупка drilled, полиран падна монистра, кристално мазна поени, нема затворач и јадро, само изгубат монистра, не ѓердан.Рачно изработени мушка материјали : трговија на големо лабава монистра за изработка на накит, погодни за повеќето жици или нишка beading, завиткување, ѓердани, нараквици, јога белегзии, обетки, прстени, anklets, копче за синџири, косата додаток или други проект ви се допаѓа.Друга Употреба : уметност дизајн, DIY подарок, кристално пари дрво, елка, дома партија или свадба декорација или било какви други украси дека ви се допаѓа.Сите камења се уникатен и може да се разликува од оној што е прикажано на сликата.Природни кристали и скапоцен камен има внатрешен мраз попуштат, мраз памук, црна дамка или други недостатоци, тоа е нормален феномен.Мушка Големина : околу 0.1"-0.3" (5-8мм), дупка големина : околу 1mm. 33"(83cm) по влакно Пакет : 2 Влакно(66") Слободни од, неправилен облик, полиран падна камен, без јадро, лабава монистра, дупка drilled монистра за beading.Perfecet лабава монистра за изработка на накит, обетки, белегзија, pendant, DIY, занаетчиски, завиткани и други проекти.Секое влакно е уникатен, вашиот монистра ќе бидат испратени од страна на случаен избор од многу.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Замена на додатокот за полнење одговара за ILIFE V8s Робот Правосмукалка.Пакет се вклучени : 4 Парчиња Висок

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтерн

Име на производ : Излизгајте го Прекинувачот;Модел : СС12 F17 G3;Тип : 1 Поле 2 се Фрли;Терминал Количина : 3 Еез.

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

Тенок леопард желкашколка заштитна квадратен облик случај компатибилен со i Phone 12 Про САМО.Ве молиме пот

Мини хартија свитлива фан со пластична рачка 3 избрани патриотски дизајни.Совршен за надворешни настан

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3 Се прим

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу...

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа и

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

Scroll