Ново
Herzzer Двојно Пати Кожа Случај за iPad Про 11 3/2 Генерација 2021/2020/2018,Шарени Печати Мулти-Агол на Гледање Тенок Folio Стојат Премиум СТП Кожа Заштитна Маска Случај,Розова Мер?

Herzzer Двојно Пати Кожа Случај за iPad Про 11 3/2 Генерација 2021/2020/2018,Шарени Печати Мулти-Агол на Гледање

Достапност: Залиха
DEN 479.76

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3-та Генерација(Модел : A2377/A2459/A2301/A2460),2. Генерација 2020 Година(Модел : A2068/A2228/A2230/A2231) и 1 Генералот 2018(Модел : A1980/A2013/A1934/A1979),ве Молиме проверете назад дното од вашиот Таблет да се најде бројот на моделот.Книгата-стил виткање случај, Лесни и заштитен дизајн.мода и убав подарок за вас, пријателите, семејството.Целосна тело за заштита на случај, трајни СТП кожа и меки микрофибер обидел да спречи гребнатини, прашина, шок, заштита на екран, со добар агол работ заштита, извонредна отпорност на абење и одлична отпорност на триење случај.Потпирачот Функција : Овој мултифункционален поклопецот е уникатно дизајниран да се фрлам назад и да се трансформира случај во удобно гледање стојат, оваа способност ви овозможува гледачот да се користи на таблет hands-free, без оглед на вашата позиција.Лесно и удобно да уживаат во пишување, видео разговор и видео гледање.Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Случаен Боја Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Случаен Боја Специјалното Пенкало.Авто Разбуди / Sleep & Магнетни Затворање.Овој таблет мултифункционален случај имаат безбеден и удобен магнетни затворање да се зачува животот на батеријата со авто разбуди / спиење.Вртење на вашиот Таблет исклучи кога ќе се затвори случајот и кога ќе ја отворите.Книгата-стил виткање случај, Лесни и заштитен дизајн.мода и убав подарок за вас, пријателите, семејството.Целосна тело за заштита на случај, трајни СТП кожа и меки микрофибер обидел да спречи гребнатини, прашина, шок, заштита на екран, со добар агол работ заштита, извонредна отпорност на абење и одлична отпорност на триење случај.Потпирачот Функција : Овој мултифункционален поклопецот е уникатно дизајниран да се фрлам назад и да се трансформира случај во удобно гледање стојат, оваа способност ви овозможува гледачот да се користи на таблет hands-free, без оглед на вашата позиција.Лесно и удобно да уживаат во пишување, видео разговор и видео гледање.Сите Околу Заштита : Има целосна покриеност заштита (со трајни СТП кожа маска) за да се спречи гребнатини, прашина, отпечатоци или други дневна штета.И лесно да се чисти преку mopping или четкање поради мазната површина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3...

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

100% Plug & Play Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира 2 Навртки ги одр

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

Заврши / Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛ

Замена на додатокот за полнење одговара за ILIFE V8s Робот Правосмукалка.Пакет се вклучени : 4 Парчиња Висок

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

На активирањето брзина е импресивно брзо, само 0.3 вториот, кој гарантира секој откриен движење е направе

Прилагодливи УвоЦиклуси затворање.Висок Quarlity Изработени од кожаfriendly и дише материјали која е толку ме

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : ХранаОдделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и

Scroll