Ново
Мини Големина 3-Прстен Врзивно Покрива Црна Боја Refillable ПВЦ Лаптоп Врзивно средство со Брзо Копче Затворање на Датотека Папка за 3-Дупки Додатен Хартија Лабава Лист ?

Мини Големина 3-Прстен Врзивно Покрива Црна Боја Refillable ПВЦ Лаптоп Врзивно средство со Брзо Копче Затворање

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Мини врзивно е направен од висок квалитет на мека ПВЦ материјал, транспарентни врзивно покрие направете го тоа лесно за проверка на внатрешната страница јасно.Никел-обложено заврши нерѓосувачки челик брзо копче затворање и круг врзивно прстен да се рефил или да го замени хартија, патент џебови итн лесно;.Врзивно покрие заштитник е сосема јасно и со мали џебови во внатрешноста, која може да се одржи photocard да DIY вашиот планер, правење на вашиот врзивно повеќе живописни;.Брзо копче затворање механизам за лесно отворање или затворање на врзивно средство, кое може да се заштити внатрешната страна добро и да се спречи страници од испаѓање;.Лаптоп врзивно покрие големина е 82mm x 100mm(3.23" x 3.94"); Врзивно круг прстен внатрешниот дијаметар е 20mm(0.79"), погодни за refillable 3-дупки хартија, врзивно џебови, врзивно dividers, лабава лист лаптоп врзивно планер и така натаму;.Симпатична врзивно е погодна за домашни, училиште, канцеларија употреба, со џеб големина за лесно носење, Тоа може да биде putted во вашиот џеб, чанта, bagpack.Мини големина, но мулти-функционални, Тоа може да се користи за дневник), memo (мемо подлога, списание, планот или билети, пари, фактура и др мали шансите и завршува организаторот.Мини големина : 82mm x 100mm(3.23" x 3.94"). 3 Pcs нерѓосувачки челик врзивно круг прстен.Засилен покрие страна.Полу-транспарентно да се погледне за црна/виолетова daisy, јасно се погледне за другите.DIY симпатична циклуси за лесно носење.Малиот џеб да се одржи симпатична картички да ги красат.Розово злато, црна, бела, црна боја круг прстен, брзо копче затворање.Daisy шема и јасен/полу-транспарентно да се погледне за врзивно школка заштитник.Бела, виолетова, црна, розово злато круг прстен. 20mm кол круг прстен, одговара за 3 дупки refiller хартија, лабава лист излет лаптоп.Мини големина, лесни, преносливи.Daisy шема и јасен/полу-транспарентно да се погледне за врзивно школка protector White, виолетова, црна, розово злато круг ring20mm кол круг прстен, одговара за 3 дупки refiller хартија, лабава лист излет notebook Mini големина, лесни, преносливи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Капе Emitters се користи за водни растенија во градината, на тревникот, дом, и повеќето апликации на наводну

Certified_Signatures доведување што го потпишаа сувенири за над 10 години!.За пребарување на нашиот голем број на п

✔️ КОМПАТИБИЛНОСТ : само 11,6 инчен за приватност екран заштитник, Сите поддршка за 1366x768 / 1920x1080 / 16 : 9, Пр

m PEGsilane е линеарна monofunctional метил етер КОЛЧЕ со реактивна триethoxy silane група.m PEGsilane со methoxy е понудена преку

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Природно Вкусни домашно Милениче 'n Форма третира не содржат вештачки адитиви, бои и конзерванси, без пч

【 Трајни Структура】Тоа е направен од висококвалитет засилен 600 D Оксфорд ткаенина обложени мрежа, која

Мазна и мека влакната се направени од влакна коса, кои ќе бидат многу мазна заедно устата додека сте чет

Содржи 4 25 Мл Пошта.СирењеЗачинет Надвор Со Beefy Центар.Гумени Текстура.Reseal Во Можност Пакет Држи Третира

Дијаметар : М2.5 / 2,5 mm.Тема Големина / Височината : 0.45 Груб (Стандард) Конец.Тип : Чаша Точка Socket Set Завртка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Нерѓосувачки челик резервоарот со svx 2 моторни технологија.Позитивни капак latch систем.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

100% Сосема Нов и Висок квалитет.Нетоксични и безбедно.На располагање на Кожата, нозе и рака грижа.функциј

Ултра Дебели Мемориска Пена : искуство повеќе удобност при работа; thickest мемориска пена за внатрешни раб

Акрилик, Памук ★ УМЕРЕНА ГОЛЕМИНА : 55.1x27.6 инчи(140x70 cm), Најдобри тинејџерка подароци за роденден и божиќ.Д

【Одличен Квалитет, Трајни】Оваа 72x72 инчен sequined туш завеса има комплекс изработка и исклучителен изглед.

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем

✿ Материјал : Мека И Коса / Moustache Коса / Овци Коса / Волк Коса и Имитираат Jade се справи ✿ Големина : на врвот

УНИКАТЕН И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН елаборатот добро и структура, на посебен дизајн дава спречување на жалба д

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да у

Материјали : 60% Памук, 40% Полиестер.Собори сува ниска.Мора да се основите за секојдневна облека за вашиот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【ПРИЧИНАТА ЗОШТО НИЕ ГО ИЗБЕРЕ ПЕПЕРУТКА ВО ОБЛИК НА ПЕРНИЦА?】Избравме пеперутка контура форма перниц

Метал.Изработени од нерѓосувачки месинг различни големини и пакување единици на располагање сребрена

Оваа пумпа за вода контролер има карактеристики на издржи висок притисок, без вода, отпадна вода и истек

Сосема нов и висок квалитет.IEC C14 Машки.2 x Nema 515 R.Номинална Напон : 110 V250 V.Номинална Струја : 10 A15 A.Номинална

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите / шетач рака за погодност.Е

Голема Количина : ќе добиете 50pcs мали таванот завртка куки и 50pcs shouldered завртка куки, целосно 100pcs, доволно

Scroll