Ново
AONIJIE TPU Мека Виткање Шишиња со Вода BPA Free Расклопна Колба за Хидратација Пакет за Трчање, Пешачење возење Велосипед Качување Пакување од 2

AONIJIE TPU Мека Виткање Шишиња со Вода BPA Free Расклопна Колба за Хидратација Пакет за Трчање, Пешачење возење

Достапност: Залиха
DEN 479.76

✅ DURBLE TPU МАТЕРИЈАЛ : Храна-Одделение TPU материјал, 100% BPA и ПВЦ Бесплатно, газирани шише за вода е невкусна и еко-пријателски.Флексибилни мека колба е идеален за маратон, трчање, велосипедизам, итн. ✅УДОБЕН ДИЗАЈН : Мека вода колба е расклопна и compactly изграден за долг живот за трајни употреба.Водење колба стои исправено кога тоа целосно и се намалува во мин јачина на звук додека празен, без оптоварување за спорт. ✅ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Силикони залак отворот.Се залак на отворот нежно да пијат вода.Висок проток залак вентил авто-заптивки по секоја голтка, без протекување.Удобен расклопна шише за вода за секојдневно патување, или outdoor спортови. ✅ ПРЕПОРАЧУВАМЕ УПОТРЕБА : се Препорачува користи температура : 0 - 40 ℃.Виткање шише за вода со слама/млазницата може да биде замрзнат и разладени во текот на ноќта, лесно добиете освежителен пијалок на топол ден. ✅ ЛЕСНО НОСЕЊЕ : Ултра-светлина рака шише за вода е лесно да се свитка и носат.Тоа може лесно се вклопуваат во повеќето хидратација вест, појас, или пак џебови.Голема мека хидратација колба за мажи, жени и деца.Спецификација : Предмет : Aonijie Мека колба Модел : SD09/10 Материјал : TPU) Капацитет 250ml / 500ml Тежина : 27g / 33g по желба : Цевчиња Карактеристики : Виткање, лесни, и BPA free Апликација : качување/пешачење/велосипедизам/водење Карактеристики : -Колба намалува како што пијат за да се елиминира вода sloshing околу внатре во неа-Ажурирано мека залак вентил со поголем проток, лесен за заби-Тенок и лесен, го исполнува лесно со широка уста отворање -Трајни Термопластични Полиуретан (TPU) градежништво -BPA, ПВЦ, и Phthalate слободни, нема да taint вкус; ги Исполнува или го надминува ФДУ и ЕЗ, регулатива - Хидратација вест компатибилен : лесно се вклопува во повеќето хидратација вест, појас, или пак џебови.Мек материјал се согласува на било џеб за удобно носење. -Сигурен и безбеден : 100% BPA & ПВЦ слободни.Широк работна температура опсег (0° C - 40° C / 104-° F).

Декларираните карактеристики

Item:
Aonijie Soft flask
Model:
SD09/10
Material:
TPU
Capacity:
250ml / 500ml
Weight:
27g / 33g
Optional:
Straws
Features:
Folding, lightweight, and BPA free
Application:
climbing/hiking/cycling/running
Features:
-Flask compresses as you drink to eliminate water sloshing around inside it :
-Updated soft bite valve with higher flow rate, easy on the teeth :
-Slim and lightweight, fills easily with wide mouth opening :
-Durable Thermoplastic Polyurethane (TPU) construction :
-BPA, PVC, and Phthalate free, will not taint taste; Meets or exceeds FDA and EC regulation :
- Hydration vest compatible:
fits easily in most hydration vest, belt, or pack pockets. Soft material conforms to any pocket for comfortable carrying.
-Reliable and safe:
100% BPA & PVC free. Wide working temperature range (0° C- 40° C / 104-° F)

Поврзани производи

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3 Се прим

Carbonized челик се протега на работ на животот.Хром финиш отпорен на ' рѓа.Остава косата 1 / 150" (0.1 mm).Професион

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

Заврши / Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛ

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

Прилагодливи УвоЦиклуси затворање.Висок Quarlity Изработени од кожаfriendly и дише материјали која е толку ме

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

Над Сите Големина е од 8 инчи.Сечилото Големина е 4.25 инчи.Се справи со Големина е 3.75 инчи.Посебни Дамаск п

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

Замена на додатокот за полнење одговара за ILIFE V8s Робот Правосмукалка.Пакет се вклучени : 4 Парчиња Висок

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Мини хартија свитлива фан со пластична рачка 3 избрани патриотски дизајни.Совршен за надворешни настан

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

3мм хартија / ткаенина големо.Uchida снег маркер ќе се создаде Подуени снег кој е совршен за хартија и ткаен

Scroll