Ново
LYSWM 25m Погон Само за Наводнување на Градинарски Црева Колекции DIY Микро Наводнување капка по капка Систем Систем Само Наводнување Црево

LYSWM 25m Погон Само за Наводнување на Градинарски Црева Колекции DIY Микро Наводнување капка по капка Систем

Достапност: Залиха
DEN 568.80

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да широко распоредени растенија.Прецизни за капење за полевање на зелените, здрав раст на растенијата со вода со низок употреба.Можете вода сите на вашите растенија лесно користење на овој микро систем за наводнување.Тоа може да автоматско наводнување кога вашиот допрете тесна тема адаптер и отворена вода.Овој сет е идеален за цвеќиња, растенија, бонсаи и potted овошје, за семејство домови, хотели, клубови, канцеларии и други растенија на интелигентни грижа.Опис : Тоа е широко се користи за наводнување колекции, продажба на градина наводнување систем, добар систем за наводнување, ние може да го користат во автоматско полевање цвеќиња, автоматски растенијата на градините, автоматско полевање.Овој систем исто така го намалува вода за користење од страна на 70% во однос на традиционалните sprinklers со доведување на вода директно до коренот.Спецификација : Боја : Како на сликата прикажани Црево Должина : Околу. 25m Црево ( Надворешни КОЛ.) : 7mm Црево ( Внатрешно КОЛ.) : 4mm Големина : (L) x (W) x (H) 25.3 x 17.5 x 8cm / 9.96" x 6.89" x 3.15" (appr.) Пакетот Вклучува : 3 x Тапа конектор за додатоци 1 x Црево 30 x Tee заеднички 30 x Прилагодливи dripper 30 x Фиксна матични 1 x Универзален Адаптер Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

Замена на додатокот за полнење одговара за ILIFE V8s Робот Правосмукалка.Пакет се вклучени : 4 Парчиња Висок

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

100% Plug & Play Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира 2 Навртки ги одр

Над Сите Големина е од 8 инчи.Сечилото Големина е 4.25 инчи.Се справи со Големина е 3.75 инчи.Посебни Дамаск п

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтерн

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

◆ВКЛУЧУВААТ 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштит

Оваа Бела Магла стакло таванот светилка дава класичен дизајн мека возвишеното сјај.Barbeque Црна заврши об

Мини хартија свитлива фан со пластична рачка 3 избрани патриотски дизајни.Совршен за надворешни настан

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

Име на производ : Излизгајте го Прекинувачот;Модел : СС12 F17 G3;Тип : 1 Поле 2 се Фрли;Терминал Количина : 3 Еез.

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу 40mm / 1.57 во [Electr

Scroll