Ново
ТОЧКА Одобрени LED Опашка Светла Компатибилен со Jeep Wrangler JK 2007-2017 Кочница Обратна Светлина Задните Врати Светла Дење Работи Светилки EMC Изгради-во Чад Леќа

ТОЧКА Одобрени LED Опашка Светла Компатибилен со Jeep Wrangler JK 2007-2017 Кочница Обратна Светлина Задните

Достапност: Залиха
DEN 2399.76

100% Plug & Play - Needn не за било какви промени, само обично трае околу 15 минути за да се инсталира. 2 Навртки ги одржи во и неговите толку едноставни како unplugging стариот и приклучување на нови.Висок Квалитет, Направени од издржлив црна ABS домување и чад ПММА леќа.Високи перформанси OSRAM Led чип се осветленоста и повеќе ниска потрошувачка на енергија отколку фабрика за светилки.Со Водоотпорен : IP67, совршен резултати во лоши временски услови, како дожд/ снег/ заоблачено и др. 3 Совршено Светлосен Зрак - Изградена со Дење Работи Светла, Кочница Пак Јачина на Светилка и Обратна Светлина Функција.Давајќи им на вашите JK сосема нов изглед и одлично возачко искуство.Супериорен Desigh - Опремен со вграден-во коло заштита, кој гарантира без треперење или неуспех обезбедува сите временски услови перформанси на крајот сигнали.ТОЧКА одобрена на објективот, сигурност да се обезбеди безбедноста на другите.Fitment - Компатибилен со Jeep Wrangler JK 07-18 2 Вратата, Jeep Wrangler Unlimited JK 07-18 4 Вратата. #ЗАБЕЛЕШКА : Taillight има женски приклучок за U. S. модели. (Меѓународни клиенти, ве молиме да се провери дали вашиот Џип бара машки или женски приклучок).ВЛЕЗ : Bulid внатре.Работи 83 LED, црвена боја.Сопирање/вртење 48 LED, црвена боја.Обратна 2 LED бела боја.Леќа боја : Пушеле.Напон : 9-32 V ВАШИНГТОН.Водоотпорен стапка : IP67. Домување материјал : PC+ABS.Сертификат : DOT одобрени.Патент : Дизајн на патент.Инсталирајте : Plug and play, нема потреба за да ги промените оригиналниот автомобил коло жици.Компатибилен со Jeep Wrangler возила 2007+.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

На активирањето брзина е импресивно брзо, само 0.3 вториот, кој гарантира секој откриен движење е направе

Замена на додатокот за полнење одговара за ILIFE V8s Робот Правосмукалка.Пакет се вклучени : 4 Парчиња Висок

◆ВКЛУЧУВААТ 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштит

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3...

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

Влезен напон : AC85265 V.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.Излезен напон : DC 12 V.Излезна струја : 6 A8 A.Излезна моќност : 100 W.Ма

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтерн

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа и

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

Carbonized челик се протега на работ на животот.Хром финиш отпорен на ' рѓа.Остава косата 1 / 150" (0.1 mm).Професион

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еденпарче случај штити вашиот i Phone XS Max од испакнат

Прилагодливи УвоЦиклуси затворање.Висок Quarlity Изработени од кожаfriendly и дише материјали која е толку ме

Над Сите Големина е од 8 инчи.Сечилото Големина е 4.25 инчи.Се справи со Големина е 3.75 инчи.Посебни Дамаск п

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на о

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

Scroll