Ново
Hooqict Патување Четка за заби Случај 3 во 1 Четка за заби Носителот Случај Пластични Преносни Четка за заби Покрие фот Патување Бизнис Дома Кампување Училиште Dorm Живот

Hooqict Патување Четка за заби Случај 3 во 1 Четка за заби Носителот Случај Пластични Преносни Четка за заби

Достапност: Залиха
DEN 153.36

◆ВКЛУЧУВААТ - 3 во 1 Четка за заби Случај(Бела), секое патување случај вклучуваат 1 носителот+2 чаши, заштита на четка за заби од деформација и се користи како amouthwash првенство. ◆ПРЕНОСНИ - Совршен за патување, кампување, секојдневна употреба, на отворен простор, дома, на училиште, бизнис патување, пешачење, итн; - заштита на вашата четка за заби од прашина или микроб, да ги задржи вашите заби чисти. ◆ГОЛЕМИНА - Четка за заби Патување Случај мерка 7.7 x 2.4 инчен, Не само ставање четки за заби, може да се примени и како сад за чување четка за заби, паста за заби и чешел, забен конец, жилети дома или на патување. ◆УНИКАТЕН ДИЗАЈН - За Патување Четка за заби Покрие карактеристики на 3-во-1 дизајн и мазна работ со кожата и во устата заштита; светлина во тежина, компактна големина, го ставите во куфер и тоа не заземаат простор, лесно да се носат. ◆МАТЕРИЈАЛ - Преносни Четка за заби Носителот на Случај е направен од високо-квалитетни материјали кои се цврсти, трајни, компактно и удобно, безопасни и добри настапи на висока или ниска температура.Боја : Бела Големина : 7.7 x 2.4 инчен/19.5 x 6 см Материјал : Висок квалитет PP еко-материјали на Пакетот вклучува : 1 патување четка за заби случај Апликација : Совршен за патување, кампување, секојдневна употреба, на отворен простор, дома, на училиште, сали, бизнис патување, пешачење, итн Полна Големина - може да се стави четки за заби, паста за заби, чешли, жилети и многу други мали нешта заедно Забелешка : Четка за заби за чување на носителот да не дојде со четка за заби, паста за заби или крпа Погоден за четки за заби на помалку од 7.6 инчи Не Грижете се - ве Молиме не двоумете се да не контактирате за било неисправни предмети што сте ги купиле од нас, ние ќе организира замена за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телеви

Заврши / Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

Изведуваат Термопластични Матрицата Плус е водечки снабдувач на Образувам Производи.Ние нудиме на сит

На 'престојopen' функција.Опремен со пластични лагер.Анти Отпечатоци Од Прсти.Цврстата рака.fixator де пласти

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

Алуминиум Материјал : Алуминиум рамка, направен од висок квалитет на воздушната алуминиумска легура, ви

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

Над Сите Големина е од 8 инчи.Сечилото Големина е 4.25 инчи.Се справи со Големина е 3.75 инчи.Посебни Дамаск п

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

На активирањето брзина е импресивно брзо, само 0.3 вториот, кој гарантира секој откриен движење е направе

Може да биде во фрижидер или на температура од микробранова, лесен за чистење.Направени од високо квали

Carbonized челик се протега на работ на животот.Хром финиш отпорен на ' рѓа.Остава косата 1 / 150" (0.1 mm).Професион

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

Scroll