Ново
Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Остри SH-08E 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Остри SH-08E 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

Достапност: Залиха
DEN 1151.76

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бела/ бела светлина (од 3300 K да 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодува осветленоста, совршено ги задоволува сите ваши потреби.Ова е вашиот идеален прстен светлина за live stream, фотографија, selfie, You Tube видео снимање и така натаму.!. ⚡[Солидна 360 Tripod Стојат] Надгради не telescoping tripod направен од висок квалитет на алуминиум, најдобро се користи на клупа може да се прилагоди од 1 инч да 7.25 инчи, видете слики.Можете да го заклучите тоа во вашиот удобен висина лесно.Тоа исто така може да функционира како табела светилка, поради тоа што е опремена со мини tripod застане.Повеќе стабилно и корисни од другите. ⚡[Универзален Телефон Носителот] со Користење на 2-во-1 360 rotatable дизајн, комбинација од мобилен телефон метал goose деколте носителот и прстен светлина стојат, поддршка на клипот вашиот телефон во вертикална или хоризонтална, направи поголемиот дел од овој круг светлина.И тоа е прилагодлив, можат да се прилагодат на повеќето мобилни телефони, колку што екранот на телефонот големина не надминува 7 инчи. ⚡[Далечински Управувач & USB Напојува] Тоа доаѓа со Bluetooth далечински управувач, тоа е компатибилен со i Phone IOS и Android.Поврзани преку Bluetooth, и може да се земе слики/видеа, без допирање на вашиот мобилен телефон во опсег од 10 метри/ 32 стапки.Без батерија потреби.USB порти може да се користи со повеќе уреди, како што се поврзувате USB полнач, мобилен моќ, домаќин компјутер и лаптоп. ⚡[Телефон Носителот & Светлина Стојат] Секоја Onda Styz Прстен Светлина има 360 степени телефон носителот и стигнале tripod дека без напор помага да направите различни нивоа на осветленост и агли на осветлување!Телефонот држач е погоден за подлога и повеќето паметни телефони. ⚡ Onda Styz Максимум 10-инчен Прстен Светлина со Tripod Стојат компатибилен и сертифициран за работа за вашиот SH-08 EDimmable со 3 режими на боја и 10 светлината нивоа, тоа е погодна за речиси сценарија, совршен за live stream/ You Tube видео/ selfie фотографија/ шминка осветлување и повеќе.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Прилагодено 3 светла Боја Options - Топла Светлина, Топло Бела Светлина, Бела Светлина.●Целосна 10 на Ниво на Осветленост - ги Задоволат сите ваши потреби за извор на светлина.●Максимална 120 Надгради LED Светилки - Снабдување со над 35% подолг живот од другите.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас.●БЕЗЖИЧЕН ДАЛЕЧИНСКИ - Контрола за лесно Bluetooth Снимање со IOS или Android, плус За вклучување/Исклучување и кршење способности●БЕЗ АДАПТЕР - Бара вашиот уреди оригинални адаптер за напојување, Не се Вклучени!✅ДОДАТОЦИ : ●brightness контролер е во кабелска и безжична далечинскиот управувач за контролирање на вашиот мобилен телефон за да слика, старт/стоп снимање на видео.USB напојува прави прстен светлина, може да се користи на отворено.●Шминка од нашите прстен светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледа попривлечно.●Live Stream во целост 3 режими на боја и 10 осветленоста на вредноста се овозможи најдобро осветлување за вашиот live stream.✅ИНСТРУКЦИИ : ●Место врз база на маса, маса или било каква рамна површина.●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тогаш завртка на кружниот светлина.●4 копче за контрола ви овозможува да го вклучите LED прстен светлина врз/на, промена на осветлувањето на владата и да ја менувате светлината на вашите потреби со леснотија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Изведуваат Термопластични Матрицата Плус е водечки снабдувач на Образувам Производи.Ние нудиме на сит

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа и

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја с

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телеви

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтерн

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

Влезен напон : AC85265 V.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.Излезен напон : DC 12 V.Излезна струја : 6 A8 A.Излезна моќност : 100 W.Ма

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу 40mm / 1.57 во [Electr

Заврши / Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛ

Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еденпарче случај штити вашиот i Phone XS Max од испакнат

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

*Добар Fitment : Ова огледало капа е добро одговара за BMW G22 G23 4 Серија 420i 430i 430i x Drive 20202021 Премиум Материјал : Ов

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3...

Дизајниран за провира mulitple тема терени (ANSI, ОН, и Метрички 60°) во левата рака провира апликација.Полиран

Scroll