Ново
Жило SGP901001 100-AMP Коло Прекинувач

Жило SGP901001 100-AMP Коло Прекинувач

Достапност: Залиха
DEN 391.20

Прифаќа директно поврзување на 0 или 4 мерач на моќност жица со вклучени адаптери.Се користи како алтернатива на осигурач носители и осигурувачи.Amperage : 100 Amperes.црево панел или пожар ѕид прекинувачи функција единствена притисни копче за ресетирање кој исто така може да се користи како убие switch.High-tech отпорен на вода домување со заштитни гумени топ капи.Коло Прекинато е 100 засилувач и може да дејствува како господар disconnect за кола.Високиот amperage Тип III коло прекинато е поздравниот и прашина доказ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.8" x 14.2", Малиот е 5.9" x 8.7".Големите торбичка има две

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење...

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

Замена на додатокот за полнење одговара за ILIFE V8s Робот Правосмукалка.Пакет се вклучени : 4 Парчиња Висок

СОВРШЕН ПОДАРОК Овој уникатен 11 Мл Виски стакло го прави совршен партија стартер за вашиот следен дегу

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3...

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас цик

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

★За производот, Овој производ е погоден за Хонда Спогодба 2012 2013 2014 2015 2016 2017。 Чист Андроид 9.0 OS,со Помош RK3

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телеви

Над Сите Големина е од 8 инчи.Сечилото Големина е 4.25 инчи.Се справи со Големина е 3.75 инчи.Посебни Дамаск п

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

Може да биде во фрижидер или на температура од микробранова, лесен за чистење.Направени од високо квали

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

Влезен напон : AC85265 V.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.Излезен напон : DC 12 V.Излезна струја : 6 A8 A.Излезна моќност : 100 W.Ма

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

Carbonized челик се протега на работ на животот.Хром финиш отпорен на ' рѓа.Остава косата 1 / 150" (0.1 mm).Професион

Заврши / Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛ

Scroll