Ново
Nite Ize Hitch Плус Tether - Телефон Случај Сидро и Tether за Капка Заштита - Црна Tether (HPAT-01-R7)

Nite Ize Hitch Плус Tether - Телефон Случај Сидро и Tether за Капка Заштита - Црна Tether (HPAT-01-R7)

Достапност: Залиха
DEN 319.68

ДРЖИ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН - Монтажни Micro Lock и 24" tether овозможува брза конекција за да појас циклуси, lanyards, и други прилог поени, што ќе ви овозможи да го користите вашиот телефон додека обезбедување на вашиот телефон од кражба и капки.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА, БЕЗ ЛЕПИЛА ПОТРЕБНО - Ултра-тенок Hitch Телефон Сидро се вклопува меѓу случај и телефон.НЕ се МЕША СО ПОЛНЕЊЕ Компатибилен со двете corded и безжично полнење, без да бидат отстранети.БАРА СТАНДАРДЕН СЛУЧАЈ - Сидро точка е дизајниран да се вклопуваат преку вашиот случај полни порта.Работи најдобро со случаи кои се карактеризираат со стандардна големина на дното центар полнење порта.ШТИТИ ОД КАПКИ И КРАЖБА - Отстранлив извиткани tether се протега до 24 инчи.Micro Lock двојно затворени carabiner карактеристики пресврт-да-заклучување центар механизам за заклучување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

Може да биде во фрижидер или на температура од микробранова, лесен за чистење.Направени од високо квали

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење...

Прилагодливи УвоЦиклуси затворање.Висок Quarlity Изработени од кожаfriendly и дише материјали која е толку ме

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

✔ За да го инсталирате : 1 Чистење на површината темелно 2 Стави на секое парче на decal внимателно 3...

Изведуваат Термопластични Матрицата Плус е водечки снабдувач на Образувам Производи.Ние нудиме на сит

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

★За производот, Овој производ е погоден за Хонда Спогодба 2012 2013 2014 2015 2016 2017。 Чист Андроид 9.0 OS,со Помош RK3

Scroll