Ново
Wene Скривам Кутија, Лесни Удобен, Практичен Антички Стил Ретро‑Дизајниран Накит Складирање Кутија со Брава и Клуч за Десктоп Складирање

Wene Скривам Кутија, Лесни Удобен, Практичен Антички Стил Ретро‑Дизајниран Накит Складирање Кутија со Брава

Достапност: Залиха
DEN 832.56

Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на секоја соба.Широк спектар на употреба, може да се користи за чување на козметика, накит, писма, лекови и други дневни потреби.Лесен и удобен, може да се стави тоа во плакарот, облекување маса, кабинет, маса, итн.Со брава и клуч, можете да ги заштитите вредности, како што се стари фотографии, семејни документи и писма, итн.На ретро‑дизајниран декоративна кутија е многу погодна за облекување маса како десктоп складирање, и исто така, може да се користат како подарок кутија.Функција : 1. На ретро‑дизајниран декоративна кутија е многу погодна за облекување маса како десктоп складирање, и исто така, може да се користи како подарок box2. Антички стил дрвени кутии се користи како украси за да додадете визуелен интерес и личноста на било room3. Со брава и клуч, можете да ги заштитите вредности, како што се стари фотографии, семејни документи и писма, etc4. Лесен и удобен, може да се стави тоа во плакарот, облекување маса, кабинет, маса, итн.5. Широк спектар на употреба, може да се користи за чување на козметика, накит, писма, лекови и други дневни necessities Specification : Предмет Тип : Box Weight : Прибл. 520g/18.3 oz Material : Композитни дрво, вештачки leather Product Големина : Прибл. 23 x 16 x 7.7 cm/9 x 6.3 x 3inch Scope на Примена : Украси, накит складирање, итн.Пакет Листа : 1 x Дрвени Box1 x Lock1 x Копче.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Box
Weight:
Approx. 520g/18.3oz
Material:
Composite wood, artificial leather
Product Size:
Approx. 23 x 16 x 7.7cm/9 x 6.3 x 3inch
Scope of Application:
Ornaments, jewelry storage, etc.
Package List:
1 x Wooden Box1 x Lock :
1 x Key :

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

На активирањето брзина е импресивно брзо, само 0.3 вториот, кој гарантира секој откриен движење е направе

Над Сите Големина е од 8 инчи.Сечилото Големина е 4.25 инчи.Се справи со Големина е 3.75 инчи.Посебни Дамаск п

Замена на додатокот за полнење одговара за ILIFE V8s Робот Правосмукалка.Пакет се вклучени : 4 Парчиња Висок

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

Заврши / Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛ

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.8" x 14.2", Малиот е 5.9" x 8.7".Големите торбичка има две

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Големина е : 22" x 27.9".Copyright2014 SSC inc.Инструкции за инсталација се вклучени.Боја : МАТ ЦРНА боја.Доаѓа со БЕСПЛ

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

Големина : 2 X 250mm / 9.8 инчен,М2.5 X 250mm / 9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани таван

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу 40mm / 1.57 во [Electr

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

Може да биде во фрижидер или на температура од микробранова, лесен за чистење.Направени од високо квали

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

Прилагодливи УвоЦиклуси затворање.Висок Quarlity Изработени од кожаfriendly и дише материјали која е толку ме

Scroll