Ново
MHUI Месинг Целосно Навој Род 9.8 Инчен М2/М2.5 за Собрание за Прицврстување на Завртка,М2 X 250mm

MHUI Месинг Целосно Навој Род 9.8 Инчен М2/М2.5 за Собрание за Прицврстување на Завртка,М2 X 250mm

Достапност: Залиха
DEN 1185.60

Големина : 2 X 250mm/9.8 инчен,М2.5 X 250mm/9.8 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани тавани, згради, слајд шини и други сцени, со јасни теми.Отпорност на корозија : Изработени од месинг, тоа има одлична отпорност на корозија и ' рѓа отпор.Примена : целата навој завртка род може да се користи во градежништвото, машини за производство и други индустриски области.Материјал : Обработуваат од месинг суровини, со националниот стандард на технологија, мазна површина, јасно тема и не burrs.Опис : отпорност на Корозија : Изработени од месинг, тоа има одлична отпорност на корозија и ' рѓа отпор.Примена : целата навој завртка род може да се користи во градежништвото, машини за производство и други индустриски области.Спецификации : Тип : Целосно Навој Месинг Rod Color : Месинг Tone Thread Кол : М3-M20 Material : Brass Package Содржина : 1 x Навој Род.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа и

На 'престојopen' функција.Опремен со пластични лагер.Анти Отпечатоци Од Прсти.Цврстата рака.fixator де пласти

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квал

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

Материјал : Направен од хартија, на излет лента е висококвалитетни и издржливи.Повод : На селотејп може д

*Добар Fitment : Ова огледало капа е добро одговара за BMW G22 G23 4 Серија 420i 430i 430i x Drive 20202021 Премиум Материјал : Ов

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

На активирањето брзина е импресивно брзо, само 0.3 вториот, кој гарантира секој откриен движење е направе

Висок квалитет мека и дише fabric Adjustable еластична тока за мачки на различни sizes Hoop s хирургија.Затоа, ветери

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R3

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

Scroll