Ново
Keenso Автомобил OBD Дијагностички Кабел, Автомобил 3m OBD Дијагностички Адаптер Кабел Замена за С Серии Програмирање Кабел ESYS

Keenso Автомобил OBD Дијагностички Кабел, Автомобил 3m OBD Дијагностички Адаптер Кабел Замена за С Серии Програмирање

Достапност: Залиха
DEN 422.16

Fitment : Замена за С серија, замена за 1 Серија, замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија.Квалитетот Дијагностички Кабел : Оклопна пречки, висок сигнал на пренос на сигналот, изолирани чист бакар жица.Мултифункционален : Со функции на вклучете или исклучете го фарови функцијата, вклучување на препознавање на глас функција, заклучување и отклучување на глас потврда функција, итн.Со високи Перформанси : Максимална брзина оневозможува задна камера приказ, максимална брзина оневозможува пред камера приказ.Премиум Материјал : Направен од премиум ABS материјали, кои се отпорни на топлина, wearproof и издржливи, долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : OBD Дијагностички Кабел Материјал : ABS Кабел Должина : Околу. 3m/9.8 ft Fitment : За еден модул програмирање или модули се крие ENET податоци линија За скриени ENET кабел за податоци, замена за С серии програмирање кабел, најновите ESYS 3.22.5 и V49.4 податоци.Замена за С серии,Серија 1,3 Серии,Серија 5,Серија 7 Замена за GT Замена за X3 четка скриени елитното програмирање линија Карактеристики : може да се скрие модули или програма еден модул 1. Брава за отклучување на звук потврда ( за да се спречи радио пречки, додадете звук за да се потврди автомобил заклучува кога ќе го вклучите светлото потврда незгодно.Ова е подесување во киц) 2. Можат да работат на менито за навигација вклучувајќи ги гледате dvd кога возите( за возење безбедност.Нека страна возачот работи за навигација мени ) 3. Екранот моторот и вртежен момент метар ( чисто забава, погледнете моторот ) 4. Откажете потврда екран големиот екран подигнете го одложи 5. Отворите за препознавање на глас функција 6. Три вид на bluetooth телефон тонови на ѕвонење ( личност само ) 7. Зголемување на киц мемориска адреса на 50 8. Стаклото автоматски се качи на врвот процес не е раскинат од страна на вратата на автомобилот ( лесно да се исклучи за да го затворите прозорецот на чекање ) 9. Дигиталниот брзина на екранот ( само забава ) 10. Воздух‑условени меморијата на последните исклучување на државата ( без клима уред сезона е поудобно ) 11. Затворен велосипедизам сеќавањата од последниот пат кога државата кога моторот исклучување 12. А‑столб електрични задната врата копчиња и далечински управувач клуч за да го затворите моќ задната врата.Во било кое време да го прекине обратна операција ( исклучување 15 минути или повеќе ресетирање ) 13. Зголемување на поместување paddles 14. На мал екран на голем екран екран модифицирање и др.Пакет Листа : 1 x OBD Дијагностички Кабел.

Декларираните карактеристики

Item Type:
 OBD Diagnostic Cable
Material:
ABS
Cable Length:
Approx. 3m/9.8ft
Fitment:
For single module programming or modules hiding ENET data line :
For hidden ENET data cable, replacement for F series programming cable, the latest ESYS 3.22.5 and V49.4 data. :
Replacement for F series,1 Series,3 Series,5 Series,7 Series :
Replacement for GT :
Replacement for X3 brush hidden upscale programming line :
Characteristic:
One can hide modules or program single module :
1. Lock unlock sound confirmation ( to prevent radio interference, add sound to confirm car locked when turn light confirmation inconvenient. This is setup in cic) :
2. Can operate the navigation menu including watching dvd when driving( for driving safety. Let the side driver operate the navigation menu ) :
3. Display engine output and torque meter ( purely fun, look engine output ) :
4. Cancel confirmation screen big screen boot delay :
5. Open the voice recognition function :
6. Three kind of bluetooth phone ringtones ( personality only ) :
7. Increasing the cic memory address to 50 :
8. The glass automatically rise to the top process is not terminated by the car door ( easy to get off to close the window waiting ) :
9. The digital speed display ( fun only ) :
10. Air‑conditioned memory of the last off state ( without air conditioning season is more convenient ) :
11. Indoor cycling memories of the last time the state when engine off :
12. A‑pillar electric tailgate buttons and remote control a key to close the power tailgate. At any time terminate the reverse operation ( turn off 15 minutes or more reset ) :
13. Increasing shift paddles :
14. The small screen to the large‑screen display modify :
etc. :
Package List:
1 x OBD Diagnostic Cable :

Поврзани производи

Заврши / Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛ

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

Carbonized челик се протега на работ на животот.Хром финиш отпорен на ' рѓа.Остава косата 1 / 150" (0.1 mm).Професион

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу 40mm / 1.57 во...

СОВРШЕН ЗА ПОЧЕТНИК KNITTERS : Рачно плетење машина играчка е совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модн

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа и

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

MILTIFUNCTIONAL ПОМИНЕ ДИЗАЈН АЛАТКАТА Овие нокти екранот одбор се идеални за професионална употреба и дома, DI

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

Scroll