Ново
Црвена Леќа Switchback Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер се Претвори Сигнал Светло Бела LED светилки drl Дење Работи Позиција Светилка За Nissan GT-R R35 2007-up

Црвена Леќа Switchback Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер се Претвори Сигнал Светло Бела LED светилки drl

Достапност: Залиха
DEN 1516.80

✔ ФУНКЦИЈА:Нашата Црвена Леќа GTR R35 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светлина може директно да го замени GTR R35 Оригинални Светилка,да го Ажурирате вашиот LED Позиција Llight (Бела), ПРЕДВОДЕНА Пак singal светлина (Жолто);Подобрување на возило идентификација и подобрување на безбедноста фактор во текот на ноќта. ✔ ФУНКЦИЈА:Секоја ПРЕДВОДЕНА Sidemarker светлина е овозможено од 8pcs висока моќност жолти led чипови за возврат јачина на светлина,и бела led цевка лента светилка за позиција светлина. ✔ FITMENT:Одговара За Nissan GTR R35 2007-2017 Десно и Лево Led Blinker Sidemarker и Позиција Светлина;го Замени ОЕМ Дел # 26185-62 B0 A 2618562 B0 A 26180-62 B0 A 2618062 B0 A;. ✔ FITMENT:Одговара За Nissan GTR R35 2007-2017 Десно и Лево Led Blinker Sidemarker и Позиција Светлина;го Замени ОЕМ Дел # 26185-62 B0 A 2618562 B0 A 26180-62 B0 A 2618062 B0 A;. ✔ ПАКЕТ:2 парчиња=збир,јасно маска+црвена леќа килибар боја за предводена од предната страна маркер светла, бела боја за led позиција водење светлина,E4 одобрени,1 година гаранција.Fitment : Директно одговара за Nissan GTR R35 2007-UP го Замени ОЕМ Дел # 26185-62 B0 A 2618562 B0 A 26180-62 B0 A 2618062 B0 A Функција : LED Боја : Жолто (пред sidemarker пак сигнал светилки)/Бела(светилки drl Позиција светлина) Леќа Боја : Јасно маска+Црвена леќа Спецификација : Пред страна фендер светлина Напојува со 8pcs висока моќност килибар LED чипови;Бела Цевка бар за светилки drl Дење Работи positon светлина Лесно се инсталира,Нема измени се потребни, директно се држат во.Отпорност на вода е подобрена со ултразвучно испитување третман на леќа површина.Леќа Материјал : направен од анти-нула PC пластика, која спречува на објективот од се избледени со долго време на изложеност.Водоотпорен : IP67, Пакетот Вклучува : 2 парчиња=1set Предната Страна Маркер(Жолто) светилки drl Positon светлина(Бела) ве Молиме проверете ги вашите акции возило модел, име, пред купување,со цел да се обезбеди објект се вклопи вашето возило правилно, ве молиме проверете нашите слики и вашето возило акции ОЕМ дел број информации внимателно и забелешка модел, име и годината на вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

★За производот, Овој производ е погоден за Хонда Спогодба 2012 2013 2014 2015 2016 2017。 Чист Андроид 9.0 OS,со Помош RK3

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Изведуваат Термопластични Матрицата Плус е водечки снабдувач на Образувам Производи.Ние нудиме на сит

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

Прилагодливи УвоЦиклуси затворање.Висок Quarlity Изработени од кожаfriendly и дише материјали која е толку ме

Висок квалитет мека и дише fabric Adjustable еластична тока за мачки на различни sizes Hoop s хирургија.Затоа, ветери

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

【Коњ .Правоаголникот 1 : за 297mm долго, 210mm широк;.Правоаголник 2 : за 29.7 см широк, 42cm долг;.Разни модели : .Вкл

Големина е : 22" x 27.9".Copyright2014 SSC inc.Инструкции за инсталација се вклучени.Боја : МАТ ЦРНА боја.Доаѓа со БЕСПЛ

На активирањето брзина е импресивно брзо, само 0.3 вториот, кој гарантира секој откриен движење е направе

Име на производ : Излизгајте го Прекинувачот;Модел : СС12 F17 G3;Тип : 1 Поле 2 се Фрли;Терминал Количина : 3 Еез.

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

*Добар Fitment : Ова огледало капа е добро одговара за BMW G22 G23 4 Серија 420i 430i 430i x Drive 20202021 Премиум Материјал : Ов

Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозмож

Замена на додатокот за полнење одговара за ILIFE V8s Робот Правосмукалка.Пакет се вклучени : 4 Парчиња Висок

На 'престојopen' функција.Опремен со пластични лагер.Анти Отпечатоци Од Прсти.Цврстата рака.fixator де пласти

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Здрав поли кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на вла

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

Добри подароци за вашите најблиски : роденден подароци, погодна за жени, деца, ќерки, синови и деца.Сите к

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу...

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

Scroll