Ново
Нови Lon0167 50 Компјутери 2 Позиција 1P2T SPDT PCB Панел Планината Мини Вертикална Излизгајте го Прекинувачот(50 Компјутери 2 Позиција 1P2T SPDT Platinenmontage Мини Vertikaler Schiebeschalter

Нови Lon0167 50 Компјутери 2 Позиција 1P2T SPDT PCB Панел Планината Мини Вертикална Излизгајте го Прекинувачот(50

Достапност: Залиха
DEN 200.16

Име на производ : Излизгајте го Прекинувачот;Модел : СС-12 F17 G3;Тип : 1 Поле 2 се Фрли;Терминал Количина : 3 Еез.Работна Сила : 0.5 A 50 V DC;Контакт Отпор : 30m Max;Отпор на Изолација : 100 Мин во 500 V DC;Издржат Напон : AC 500 V за 1 мин.Терминал Должина : 4mm/ 0.16";Pin Теренот : 3мм / 0.118";Главниот Големината на Телото(не вклучуваат Иглички и Knob) : 11 x 6 x 5mm/ 0.43" x 0.24" x 0.2"(L*W*H).Вклучете Вкупната Големина : 11 x 6 x 12mm/ 0.43" x 0.24" x 0.47"(L*W*H);Knob Големина : 3 x 3 x 3мм/ 0.12" x 0.12" x 0.12"(L*W*H);Материјал(Надворешен) : Пластика, Метал(Gesamtgröße des Schalters : 11 x 6 x 12 mm / 0,43 x 0,24 x 0,47 (L * Б * H); Knopfgröße : 3 x 3 x 3 mm / 0,12 х 0,12 х 0,12 (L * W * H); Материјал (außen) : Kunststoff, Metall.Главната Боја : Сребро на Ѕвонење, Црна;Тежина : 33g;Пакет Содржина : 50 Компјутери(+/-2%) x Излизгајте го Прекинувачот(Hauptfarbe : Silberfarbe, Шварц; Gewicht : 33g; Packungsinhalt : 50 Stück (+/- 2%) x Schiebeschalter. 50 Компјутери 2 Позиција 1 P2 T SPDT PCB Панел Планината Мини Вертикална Слајд Switch Features Лесно Структура, Мини Тело, 3 Терминал, Вертикална Рачка, 1 Поле 2 се Фрли, Лизгачки Knob Actuator.Широко се користи за контрола на работата на многу мала моќ електронски проекти, вклучувајќи ги, јачина на звук и други контроли за аудио, видео, dimmer контроли за светла.итн.Исто така голема компонента за DIY.Опис на German50 Компјутери 2 Позиција 1 P2 T SPDT Platinenmontage Мини Vertikaler Schiebeschalter Produktname : Schiebeschalter; Modell : СС-12 F17 G3; Typ : 1 Pol 2 Wufrr; Anschlussmenge : 3 Stck Arbeitsleistung : 0,5 50 ν DC; Kontaktwiderstand : max. Од 30 m; Isolationswiderstand : 100 m min bei 500 ν DC; Spannungsfestigkeit : 500 ν Wechselstrom für 1 min Anschlusslänge : 4 mm / 0,16' '; Pin Теренот : 3 mm / 0,118' '; Hauptgröße (nicht enthalten, Knöpfe) : 11 х 6 х 5 mm / 0,43' x 0,24 "x 0,2' '(L * Б * H) Gesamtgröße des Schalters : 11 x 6 x 12 mm / 0,43 x 0,24 x 0,47 (L * Б * H); Knopfgröße : 3 x 3 x 3 mm / 0,12 х 0,12 х 0,12 (L * W * H); Материјал (außen) : Kunststoff, Metall Hauptfarbe : Silberfarbe, Шварц; Gewicht : 33g; Packungsinhalt : 50 Stück (+/- 2%) x Schiebeschalter.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Над Сите Големина е од 8 инчи.Сечилото Големина е 4.25 инчи.Се справи со Големина е 3.75 инчи.Посебни Дамаск п

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телеви

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

★За производот, Овој производ е погоден за Хонда Спогодба 2012 2013 2014 2015 2016 2017。 Чист Андроид 9.0 OS,со Помош RK3

ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.8" x 14.2", Малиот е 5.9" x 8.7".Големите торбичка има две

[Компатибилен] : за vivo S10 Про телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материја

Изведуваат Термопластични Матрицата Плус е водечки снабдувач на Образувам Производи.Ние нудиме на сит

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу...

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

Прилагодливи УвоЦиклуси затворање.Висок Quarlity Изработени од кожаfriendly и дише материјали која е толку ме

Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозмож

Здрав поли кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на вла

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

Висок квалитет мека и дише fabric Adjustable еластична тока за мачки на различни sizes Hoop s хирургија.Затоа, ветери

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа и

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од

Професионална и Надгради : надградена нокти поставување ви овозможува најдобрата грижа за вашето лице,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

MILTIFUNCTIONAL ПОМИНЕ ДИЗАЈН АЛАТКАТА Овие нокти екранот одбор се идеални за професионална употреба и дома, DI

СОВРШЕН ЗА ПОЧЕТНИК KNITTERS : Рачно плетење машина играчка е совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модн

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

Scroll