Ново
#6 X 5/8 Антички Бакар Позлатен Само Тапкање Овална Глава Филипс се Вози на Машина Дрвени Завртки | Машини за Пред-Дупчење Завртки за Модерна & Антички Мебел | SCR658OVPHAC

6 X 5/8 Антички Бакар Позлатен Само Тапкање Овална Глава Филипс се Вози на Машина Дрвени Завртки | Машини

Достапност: Залиха
DEN 214.80

Заврши /Материјал : Овие антички бакар завртки се доволно издржливи за да вежба секое дрво површини.ГОЛЕМИНИ : Вкупно : #6 X 5/8" инч.УПОТРЕБЛИВОСТ : Овие countersunk завртки се совршени за употреба со било која дрво поврзани проекти.ПАКЕТОТ содржи 25 завртки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да ис

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

Компатибилен Модел Броеви : за HP Elitebook 720 820 G1 820 G2 730547001 KSB0405 HBCM46 Фан.Ако може да не се сигурни дали тоа одго

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа и

Може да биде во фрижидер или на температура од микробранова, лесен за чистење.Направени од високо квали

Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозмож

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телеви

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење ⚽95% Паму

Влезен напон : AC85265 V.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.Излезен напон : DC 12 V.Излезна струја : 6 A8 A.Излезна моќност : 100 W.Ма

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

Scroll