Ново
XKUN Кинески стапчиња за јадење,дрвени стапчиња за јадење Сет за обновливи премија, стапчиња за јадење суши, Јапонски стапчиња за јадење Природно дрво Исецка Стапов

XKUN Кинески стапчиња за јадење,дрвени стапчиња за јадење Сет за обновливи премија, стапчиња за јадење суши,

Достапност: Залиха
DEN 3394.56

Гравирање шема : Има постојан гравирање моделот на стапчиња за јадење.Долготрајната употреба нема да исчезнат.Секој пар на стапчиња за јадење имаат различни модели.Секој член од семејството може да има свој личен обновливи стапчиња за јадење.Не грижете се за мешање.Здрави и хигиенски.Во однос на површината на сјајни стапчиња за јадење, на површината со scottered метал chopstick е повеќе веројатно да се користи.Против пролизгување дизајн : плоштадот тело и укажа мат против пролизгување посочи, ефикасно ја спречува храната од испаѓање од вашиот стапчиња за јадење, како и избегнување на некои од нив, уживајте во храната на easely.Лесно да се чисти, може да се стави во машина за миење на садови : како и други метални лажици и предници, нашите стапчиња за јадење може да се чистат со машина за миење на садови.Лесно да се чисти и да не се бара посебно одржување.Обновливи стапчиња за јадење, не грижете се за оштетување за време на употреба или чистење.Широко се користи : Нашата стапчиња за јадење имаат укажа совети на песок, кој е идеален избор за секој Азиски јадења, како што се јадење суши, ориз, тестенини дома, во ресторан, ресторан, бифе, вклучена ресторан, менза, кафе, итн.Замена циклус : стапчиња за јадење може да издржи 180 степени висока температура дезинфекција.За вашето здравје на вас и вашето семејство, во прилог на стерилизирање стапчиња за јадење секој ден, препорачливо е да го замени тоа на секои три месеци.Пакетот содржи : стапчиња за јадење 10 Пар Материјал : Природно дрво, Рака полиран, без боја, без восок, без масло, дневник стапчиња за јадење, природна заштита на животната средина име на Производ : стапчиња за јадење јапонија / стапчиња за јадење за коса / кинески стапчиња за јадење / кореја стапчиња за јадење / за обновливи стапчиња за јадење стапчиња за јадење се однесува на најчесто се користи за јадење алатки во Кина.Тие се обично направени од бамбус, дрво, коска, порцелан, слонова коска, метал, пластика и други материјали.Тоа е една од најчестите садови во светот и еден од симболите на Кинеската храна култура.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме многу среќни да се служи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Месинг.Крај : Полиран Месинг.Висина : 7 инчи, 17.78 cm прибл.Целата Работа е Рачно Изработени.Доба

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

[Компатибилен] : за vivo S10 Про телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материја

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Мешавина,Полиестер.Материјал :

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Лен.Производ Големина : Должина и ширина се за 15.75*9.84 инчен, грешка е за 0.39 и

Состојба : нова.Количина : 1 Pcs Lcd Врвот Случај Задниот капак и 1 Pcs Пред Рамки.Компатибилен модел : За ASTUF Иг

MILTIFUNCTIONAL ПОМИНЕ ДИЗАЈН АЛАТКАТА Овие нокти екранот одбор се идеални за професионална употреба и дома, DI

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу 40mm / 1.57 во [Electr

【Висок квалитет на Полиестер Килими】круг килим е направен од висококвалитет на полиестер ткаенини и л

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика па

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Над Сите Големина е од 8 инчи.Сечилото Големина е 4.25 инчи.Се справи со Големина е 3.75 инчи.Посебни Дамаск п

*Добар Fitment : Ова огледало капа е добро одговара за BMW G22 G23 4 Серија 420i 430i 430i x Drive 20202021 Премиум Материјал : Ов

На активирањето брзина е импресивно брзо, само 0.3 вториот, кој гарантира секој откриен движење е направе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤Пакет : 1pc romper+1pc панталони +1pc лакови h

★За производот, Овој производ е погоден за Хонда Спогодба 2012 2013 2014 2015 2016 2017。 Чист Андроид 9.0 OS,со Помош RK3

Стп.Основни информации : Оваа кубни расклопна складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа и

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

Лесни, една десетина обичните огледало.Нашите двострано лепило може да се користи за лесно да го поправ

 100% Пари Гаранција за враќање – Ние се засноваат на идејата да се биде најдобар во "Услуга за Клиентите

Поддржува Автомобил : GPS Навигација Компатибилен со BMW 3 Series 20062012 E90 E91 E92 E93 Ако сте збунети, ве молиме конт

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95%Памук, 5%Spandex.Машина За Миење ⚽95% Паму

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија,

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телеви

Здрав поли кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на вла

Голема, лесензакористење микроскоп за деца и млади возрасни 401000 X Зголемување со користење на високоодд

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

Изведуваат Термопластични Матрицата Плус е водечки снабдувач на Образувам Производи.Ние нудиме на сит

Scroll