Ново
Чевли Рек Организатор ,6 Ниво Модуларен плакарот кабинет со Врати,12-Коцка,Материјал, ABS Конектори, PP Пластика Панел и Метална Рамка Боја Црна Панели Со Бела Врата

Чевли Рек Организатор ,6 Ниво Модуларен плакарот кабинет со Врати,12-Коцка,Материјал, ABS Конектори, PP Пластика

Достапност: Залиха
DEN 1819.20

【Материјал】 : материјал кој се користи во оваа складирање чевли решетката е ABS приклучок, PP пластика панел и здрав метална рамка, кои се цврсти и издржливи. 【Издржлив Материјал】 : Оваа коцка чевли складирање рек користи челична рамка за да се задржи структура на силна и стабилна.Секој пластични коцка може да издржи до 10 фунти и е издржлив. 【Мулти-функционални Коцка】 : Оваа коцка чевли складирање кабинет може да се користи на многу места, како што е складирање rack во студијата, облека складирање rack во спалната соба, на екранот решетката на влезот, и складирање на објектите за деца и семејство. 【DIY Дизајн】 : На DIY дизајн на оваа складирање чевли решетката може да биде украсена во форма сакате според вашите вистински потреби, и оваа ставка може да се состави во различни стилови, во зависност од вашите потреби и имагинација. 【Исклучителна Изработка】 : Оваа складирање чевли рек претрпе повеќе сечење, печат, заварување и други производни процеси, со прецизна изработка и исклучителна изработка.Вовед : Дали треба универзален Коцка за Складирање?Ако е така, можете да се обидете на нашиот 12-Коцка DIY Чевли Рек Модуларен Организатор Пластични Кабинет 6 Ниво Модуларен плакарот кабинет со Врати.Овој 12-коцка плакарот организатор е совршен организаторот за вашиот дом и канцеларија, овозможува голем простор за складирање, ви помага да заштедите простор,и го задржува вашата домашна уредни, чисти и организирани, нудат крајната погодно за вашето домаќинство организација.Што ќе ви овозможи да се соберат оваа точка во различен стил според вашите потреби и имагинација.Што ви се двоумете се за?Побрзајте и закажете!Answer : ___________________________ Note : 1.При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во време.2.Ве молам, инсталирајте стока со упатството.3.Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност.Спецификации : 1. Material ABS конектори, PP Пластика Панел и ' Рѓа-доказ Метал Frame2. Боја : Црна Панели Со Бела Door3. Димензии мали cubby : (19.3 x 14.6 x 8.3)" / (49.02 x 37.08 x 21.08)cm (L x W x H)4. Димензии голема коцка : (19.3 x 14.6 x 15.4)" / (49.02 x 37.08 x 39.12)cm (L x W x H) 5. Производ Големина : (37.4 x 14.6 x 50.4)" / (95 x 37 x 128)cm (L x W x H)6. Тежина : 19.8 lb / 9kg7. Max.Капацитет на Секоја Мрежа : 10lb / 4.54 kg Package Вклучува : 16 x (17.7" x 13.8") црна panel10 x (17.7" x 6.7") црна panel15 x (13.8" x 6.7") црна panel3 x (13.8" x 13.8") црна panel10 x (17.7" x 6.7") проѕирен бела врата панел 2 x (17.7" x 13.8") проѕирен бела врата panel46 x Пластични Конектори (Црна)1 x Дрвени hammer1 x Инструкции.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

*Добар Fitment : Ова огледало капа е добро одговара за BMW G22 G23 4 Серија 420i 430i 430i x Drive 20202021 Премиум Материјал : Ов

На 'престојopen' функција.Опремен со пластични лагер.Анти Отпечатоци Од Прсти.Цврстата рака.fixator де пласти

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу 40mm / 1.57 во [Electr

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Нашите decals се времето доказ.Можете да ги користите нашите decals на возила и за отворено дизајн.ЛЕСНО да се

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија,

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

★【АБСОРБЕНТА и ДЕБЕЛИ】 : Ова Крпи за Капење е Направен од мек, дебел 100% памук тери крпа материјал.Супер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од

Здрав поли кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на вла

Професионална и Надгради : надградена нокти поставување ви овозможува најдобрата грижа за вашето лице,

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

MILTIFUNCTIONAL ПОМИНЕ ДИЗАЈН АЛАТКАТА Овие нокти екранот одбор се идеални за професионална употреба и дома, DI

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

Големина е : 22" x 27.9".Copyright2014 SSC inc.Инструкции за инсталација се вклучени.Боја : МАТ ЦРНА боја.Доаѓа со БЕСПЛ

Едноставно се Постават рамно на или на маса чувајте ги вашите прибор за јадење на готовс за секој оброк.

★За производот, Овој производ е погоден за Хонда Спогодба 2012 2013 2014 2015 2016 2017。 Чист Андроид 9.0 OS,со Помош RK3

Висока Брзина до 30000 RPM : Овој професионален помине вежба е опремен со висок квалитет лого, што му овозмож

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Scroll