Ново
Ѕидот Светлина Коски Ѕид Светилка,E14 Черепот Дух чисто Стакло Ѕид Sconces за Бар Ресторан Деко Ѕид Светлина Тела Внатрешна Светлина (Абажур Боја : чисто Стакло)

Ѕидот Светлина Коски Ѕид Светилка,E14 Черепот Дух чисто Стакло Ѕид Sconces за Бар Ресторан Деко Ѕид Светлина

Достапност: Залиха
DEN 3218.40

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Заштеда на енергија Дизајн】 - Ова не само што ќе ви помогне да се приклучите во заштита на животната средина, но исто така ви помогне да заштедите на електрична енергија записи. 【Лесно Да се Инсталира】Ѕид/Површина монтирани, Кабелска инсталација без комплексен инсталерот.Може да се монтира вертикална или хоризонтална да одговараат на оркестарот.Забелешка : за Да ум вашата безбедност, ве молам, инсталирајте под водство на електричар.НЕ Батеријата. 【Удобно Боја Температура】 Тоа може да се користи за дневни соби, спални соби, детски соби, ресторани, кујни, скали, ходници, ходникот конзерваториум и други ѕидни светилки и ноќни ѕид светилки.Тие се користат, и се многу хармонично со класичниот мебел и декорација или модерен стил декорација. 【Водоотпорен Дизајн】ѕидот светла за спалната соба е водоотпорен и запечатени за подобро да ја заштитите извор на светлина.На водоотпорен ниво на sconces ѕид осветлување е толку висока што IP55, со што дневна соба осветлување водоотпорен и влага-доказ, погодна за внатрешна и.Совршен во бања со огледало, кадрирање вратата или entryway, поставата ходникот, под опфатени тремот или патио или во угостителството поставки, како што се лобира.Материјал : ,glass1 Бои : јасно glass Light Извор : LED Светилки/Енергија-заштеда светилка/ блескаво lamp Certification : CCC,rohs,CEApplication : трпезарија/градник/спална соба/бојадисана/club Lighting Област : 10-15 плоштадот meters Base Тип : E14 Is Светилки се Вклучени : Yes Power Извор : Ac1set* E14 ѕид светилка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

На 'престојopen' функција.Опремен со пластични лагер.Анти Отпечатоци Од Прсти.Цврстата рака.fixator де пласти

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Рака Мие Само.Материјал :

Апликацијата функција : Ова е лесен корпата за ѓубре.Кругот форма заштедува простор и модата.Тоа може да

Водоотпорен случај доаѓа со precut пена да се одржи речиси секој AR10 пушка.Исто така, има пиштол, списанија,

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТsize : 10.3*6.5 см плоча дијаметар : 15cm капацитет : 200ml.ПОГОДЕН OCCATIONShome дневно,кафуле,ре

Изведуваат Термопластични Матрицата Плус е водечки снабдувач на Образувам Производи.Ние нудиме на сит

[Компатибилен] : за vivo S10 Про телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материја

Висок квалитет мека и дише fabric Adjustable еластична тока за мачки на различни sizes Hoop s хирургија.Затоа, ветери

Собранието слика за повикување само,можете да DIY како што сакате.Најдобрите подароци за членовите на ва

*Добар Fitment : Ова огледало капа е добро одговара за BMW G22 G23 4 Серија 420i 430i 430i x Drive 20202021 Премиум Материјал : Ов

[Спецификација] нишката должина на цевката extender фитинг е прибл 4mm / 0.16 во, а висината е околу 40mm / 1.57 во [Electr

Примена : светло на производот е мека, која може да се користи за онлајн емитува, видео наставата, телеви

4Рака PEGHydrazide е multiarm КОЛЧЕ изведени со hydrazide (CONHNH2) групи во секој терминал од четири раце кои се поврзани с

На активирањето брзина е импресивно брзо, само 0.3 вториот, кој гарантира секој откриен движење е направе

СОВРШЕН ЗА ПОЧЕТНИК KNITTERS : Рачно плетење машина играчка е совршен за почетник knitters.Сплетам свој кул модн

Професионална и Надгради : надградена нокти поставување ви овозможува најдобрата грижа за вашето лице,

Одличен Организатор голем капацитет.Соберат сите играчки, облека, книги, електроника, итн.во нашата маг

Нашите итни рефлектори имате оптимизиран и надгради многу функции врз основа на повратни информации од

Име На Производ : Пролет Проверете Вентил;Тип : Вертикален Тип.Тема Големина : 1 / 2 PT;Материјал : Месинг.Мед

Scroll